RAP ‚N‘ ROLL VOL.3 – DEZORIENT EXPRESS TOUR


Prago Union na Slovensku? Tak určiteee! Toto tajné želanie mnohých fans vypočuli ľudia z Rap ‚n‘ Roll-u, a tak v trnavskom Monkey Clube môžeme privítať legendu česko-slovenskej scény už 27.11.2010.

Prago Union vydalo tento rok svoj druhý album Dezorient Express, ktorý je mnohými kritikmi/fanúšikmi hodnotený za najlepší hip-hopový počin aký sme tu kedy mali – a to je predsa pekné. Katova lyrika nemá široko-ďaleko konkurenciu, jeho texty sú plné metafor, dvojzmyslov, vtipu, originality. Svoje koncerty hrá Prago v zostave Kato a Dj Maro, ktorý vymenil za gramofónmi Dja Skuplu a taktiež robí Katovi aj hypemana.

Domácu scénu budú zastupovať Turbo boost riders Boy Wonder spoločne s Djom Spankom, o ktorých skills netreba debatovať a určite predvedú energickú show. Ďaľší vystupujúci bude Angličan z Česka Emdee spolu so C.Montsom a a chrbát im bude kryť Dj Tuco. Celý večer Vám do kývania hláv budú hrať trnavskí djs, menovite Dj Shakul a Dj Šulo. Takže Rap n Roll vol. 3 , 27.11.2010 Monkey Club v Trnave – prichádza Dezorient Express. Prago Pyčo!

neboli nájdené žiadne obrázky

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.