OUTLINE Graffiti Magazine #3 vo výrobe


OUTLINE Graffiti Magazine #3 sa vyrába

Po prvom a druhom čísle magazínu OUTLINE , sa môžu jeho priaznivci už teraz začať tešiť na jeho ďalšie pokračovanie! Pre tých, ktorí nelenia a myslia si že majú čo ukázať ponúkame dobre známy mail: outlinemag@gmail.com kam treba nasmerovať vaše najlepšie fotografie. DEADLINE – konečný dátum, do kedy je možne zasielať vaše materiály je rovnaký tak, ako aj pred rokom 30.11.2010!!!

UPOZORNENIE: Akceptované budú iba veci, ktoré neboli zverejňované v iných magazínoch, na internete, a nie staršieho dátumu ako z roku 2009/najlepšie iba z 2010/ a také, ktoré svojim rozlíšením a kvalitou nebránia použitiu v magazíne. Rozhodne nie 45 kB, osekané fotky z mobilu a podobne. Každá zahraničná fotka mimo SR musí obsahovať kompletný popis, hlavne teda aspoň mesto alebo štát/poprípade typ vlaku a podobne. Materiály, ktoré nebudú spĺňať vyššie uvedené podmienky žiaľ nebudú z grafických dôvodov akceptovateľné. Nakoľko aj Outline ma len obmedzený počet strán, nie je možné zverejniť všetko čo bolo poslané, preto sa chceme vopred poďakovať každému kto prispieva svojimi fotkami.

OutlineMagTeam*
Info/news/distribution: www.myspace.com/outlinemag

Kúpiť časopis a tričko Outline Graffiti Magazine v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.