Čerstvý tovar v ArtAttack Shope


Čerstvý tovar v ArtAttack Shope, načo sa môžete tešiť?

Pozri novinky v ArtAttack Shope.

V poslednom období pribudlo v našom ArtAttack Shope pár noviniek, s ktorými by sme Vás radi stručne zoznámili. Tento prehľad určite prekvapí aj „verných“ sledovačov, pretože jedna z noviniek pribudla len pred pár minútami….viete ktorá? Čekujte ich naservírované pekne jednu po druhej.

Ektor & DJ Wich

Nekompromisné spojenie, ktoré už sme dlhšie tušili vďaka pár vydaným klipom, definitívne prinieslo album Tetris. DJ Wich a Ektor si nadôvažok prizvali pár exkluzívnych hostí. Spokojnosť na duši a lahôdka pre uši.

Separ album Buldozér na CD

Separ je známy reprezentant z GramoRokkaz a nie len oni spolupracovali na jeho brand new CD Buldozér. Číslo, ktoré Vám prezradíme je 18 – toľko trakov si pre Vás Monsignor pripravil. Číslo, ktoré si „vypočúvajte“ sami je počet hosťujúcich MC´s a DJ-ov – no a výsledok rovnice bude iste znamenať vysoké skóre pre tento album.

Čistychov / Kiki Pro / Dj Pedro Rodriguez – Sin Limite

Fakt, že Čistychov je už dlhšiu dobu „šmahnutý“ reggaetonom sa už nedal prehliadať. Spečatil to vydaním albumu Sin Limite, ktorého spolupáchateľmi sa stali český DJ Pedro Rodriguez a kubánsky Kiki Pro. Nejde len o štandardne vypluté CD, ale o bombu obsahujúcu aj DVD s videoklipmi a bonusový dokument o celom projekte. Treba vidieť a počuť.

Slavoj – Čierna duša v bielom tele

Trú hip hop od kosti (tej Slavojovej) dal tatranský kámoš von pod záštitou svojich homies z Ortodogz Crew. Na albume Čierna duša v bielom tele nehal hlavne kus seba a svojich myšlienok. Prvý klip je vonku a stihli sme sa s ním už aj porozprávať. To hlavné je však povedané v jeho rape.

Majself – Siedmy Archanjel

Že ešte nemáte názor na Majselfovu lyriku? Jeho prvý sólo počin Siedmy Archanjel čaká na Vaše uši. Nenehajte sa zahambiť, keď na Vás najbližšie niekto vybehne s otázkou „Čo hovoríš na nového Majselfa?“ Pripraveným štastie praje 🙂

Outline Magazine #4

Číslo štyri žije. Je vonku a je plný pekných a farebných obrázkov, a nie hocijakých, ale graffiti obrázkov. No kto už by len nemal rád farebné obrázky, veď to je to kvôli čomu väčšina ľudí každodenne drtí svoje oči do monitorov. Pretože Vám chceme spraviť tento zážitok o niečo krajší, nech sa páči nový Outline Magazine #4.

Pozri novinky v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.