Decko album Diabol nosí bradu 2015

Decko album Diabol nosí bradu CD 2015


Deckov nový album Diabol nosí bradu je vonku, objednaj ho v ArtAttack Shope. CD zasielame aj do Českej republiky.

Decko (+ DJ Miko) „Diabol nosí bradu“ [prod. Majstro]

Deckov album je vonku, s ním aj nový videoklip

Československá scéna je bohatšia o ďalší rapový album. A keď rapový, tak naozaj rapový – v tej načistejšej podobe. Vydavateľstvo Gramo Rokkaz vydalo tento rok už druhé CD. Svoj tretí sólo album vyprodukoval Decko, člen formácií GR Team a Dva a pol chlapa. Doska má 13 trackov, vážne i klasické témy a nechýbajú ani mená, ktoré Deckovi spestrili album hudobne i lyricky. Parťáci ako Tono S., DJ Metys, a aj nečakaný spolupracovníci OrtoDogz a Moloch Vlavo.


Decko „Diabol nosí bradu“ [Album snippets | mixuje: DJ Metys]

Decko ukázal, ako bude znieť jeho album

13 trackov bude v sebe zahŕňať niekoľko zaujímavých spoluprác. Za všetkých sa patrí spomenúť aspoň slovenské mená ako Analytik, Billy Hollywood, či Tono S., ktorý onedlho začína svoju vlastnú sériu koncertov pod názvom Fičúringy Túr. Mien sa na albume vystrieda samozrejme viac, stačí sa pozrieť na nižšie uvedený tracklist.

Album snippets by sa dali charakterizovať troma písmenami – RAP. Nový album IdeaFatte to síce nie je, ale úprimne, Decko je jeden z mála mien na scéne, kto si drží svoj štýl a zameranie na klasiku. Výber hudieb, spôsob rapovania i prístup k hudbe ako takej ostal, len tvorba je snáď lepšia a vyspelejšia.

“Bez tréningu sa stal zo mňa vytrvalý atlét a všetkých na zemi priťahujem ako magnet”, rapuje Decko na novej doske, ktorá sa dá už niekoľko dní objednať u nás v ArtAttack Shope.


Deckov nový album Diabol nosí bradu vychádza 23.9.2015

V poradí piaty Deckov nosič s názvom Diabol nosí bradu vychádza už 23. septembra 2015! Tento album, mimochodom kompletne nahrávaný v štúdiu Anapol Audio, obsahuje 13 trackov a spolupráce s menami ako GR Team, DJ Fatte, Moloch Vlavo, Billy Hollywood, Opak alebo Q-Unique!

Cover albumu Diabol nosí bradu

Tracklist albumu Diabol nosí bradu:

01. Diabol nosí bradu (+ DJ Miko / hudba: Majstro)
02. Stále som 5ržalka (+ Moloch Vlavo, Opak & Mona / hudba: Analytik)
03. Šuflikant (hudba: OrtoDogz)
04. Nikdy (+ Mykill Miers & Q-Unique / hudba: Mugis)
05. Hádanka (hudba: Analytik)
06. G.R.T.E.A.M. (+ GR Team & DJ Fatte / hudba: DJ Fatte)
07. Semafor (hudba: Majstro)
08. Šťastný ako nikdy predtým (hudba: OrtoDogz)
09. Maylayovo tajomstvo (skit)
10. Smokenhagen (+ Maylay Sparks, Chukk Rukkuz & DJ Equal / hudba: Ruzbeatz)
11. Starý klasik (+ DJ Metys / hudba: Analytik)
12. ČO-NO-SI-JO-ŽO!? (hudba: Billy Hollywood)
13. 2 a pol chlapa RMX (+ Tono S. & DJ Metys / hudba: OrtoDogz)Videoklip Decko „Semafor“ [prod. Majstro]


Decko robí poriadok vo svojej CD zbierke

Robim poriadok!

Posted by Decko on 13. september 2015


Z Decka je šťastný otec

Synovi nakrútil videoklip Rodina Gramo Rokkaz sa rozrástla o ďalšieho člena. Nie, label sa nerozhodol upísať žiadnu novú hudobnú posilu, to len deťom jeho členov pribudol nový kamarát. Na svet prišiel malý Maxim, syn Lívie a Decka. Video mal pripravené a vypustil ho von hneď po narodení syna. S istou dávkou srandy sa tak dá povedať, že sa z Decka stal otecko (alebo skôr Odecko) a že sa na to sám tešil, už nebudú vedieť len jeho blízki.

Pocity, ktoré Decko zažíval po boku svojej tehotnej polovičky, vtlačil do OrtoDogzom produkovanej skladby “Šťastný ako nikdy predtým” a hneď po jej dokončení mu bolo jasné, že je to materiál na videoklip. Spontánne video vzniklo pod taktovkou Erika Zemana v bratislavskom ateliéri Bavlna veľmi rýchlo, pretože muselo byť hotové skôr, ako sa malý narodí.

Videoklip Decko „Šťastný ako nikdy predtým“ [prod. OrtoDogz]

Kto Decka pozná osobne vie, že správa o tehotenste ho totálne potešila a zistenie, že bude mať syna bolo pre neho ešte významnejšie. Od tej chvíle sa všetky jeho myšlienky točia okolo rodiny a že jeho pohnútky a plány sú čisté a úprimné, vidieť aj v tomto videoklipe. Ten čakal práve na deň D, na Maxovo narodenie.

Gramo Rokkaz už pred pár týždňami zverejnili niekoľko náhladov nového klipu so slovami, že pôjde o veľmi osobný klip. Výsledok je dnes vonku a skutočne ide o inú atmosféru ako to, na čo sú Deckovi fanúšikovia zvyknutí. “Šťastný? To je slabé slovo. Ten nával emócií, obaja ich máme mnoho” – rapuje o tom, ako očakávanie potomka prežíval so svojou priateľkou, ktorá sa vo videu ukazuje v tom najkrajšom období.

Decko sa teraz musí krotiť, ako mu povedal Tono S., nastupuje rola otca. To mu však nebráni v tom, aby ďalej makal na svojom novom albume Diabol nosí bradu. Termín vydania je 23. september a keďže si petržalský MC uvedomoval, že po pôrode už veľa času na štúdio nebude, album je takmer hotový. Dolaďujú sa posledné detaily a release date by nemalo ohroziť nič.


Sleduj Decka

https://www.facebook.com/Deckogr
http://www.gramorokkaz.com/


CD Diabol nosí bradu si môžete kúpiť hneď teraz v ArtAttack Shope!

Fotky: Gramo Rokkaz a https://www.facebook.com/Deckogr
Zdroj: Tlačová správa


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.