Kruscifix čoskoro s albumom


A je to tu. To čo už na sociálnej sieti svieti dlhý čas – sa stáva realitou. Kruscifix, južanská skupina, ktorá nemá s južanským rapom nič spoločné, nám dnes servírujú tracklist k ich dlhoočakávanej debutovej dlhohrajke, ktorá dostala názov Dolnozemci. Mená hostí sme si už predstavili dávnejšie, pre tých čo zabudli, osviežte si pamäť nižšie.

Čo teda dodať k tracklistu? Pri pohľade na názvy pesničiek ma napadne jediné slovo – mystifikace. Chalani sú ale známi svojou záľubou v tajomnosti, alebo ako oni vravia – treba čítať medzi riadkami. Potrénujem teda, resp. vypočujem a budeme múdrejší. Každopádne, Dolnozemci vychádzajú už 17.8.2011, album obsahuje 20 trackov, z toho ste mohli počuť už 4 single, jubilejný 5 sa k Vám dostane vo štvrtokvom vysielaní v relácii Bez Pózy_FM.

A ako sa dostať k albumu? Na to Vám odpovie sám Komander: „Jednou z možností ako sa dostať k albumu je si hoobjednať cez mail: kruscifix@gmail.com ( treba napísať: meno, adresu, počet kusov). Cena jedného nosiča bude magických 7 Eur. Objednávky je možné posielať už od teraz.

Informácie sú vyčerpané, Vy papajte tracklist a buďte pripravení!

1.Dolnozemci
2.Justícia
3.Komu som, čomu som
4.Nepriateľ feat. Shyheim, YounG U
5.Deti zla
6.Očistec
7.Nebo je tu feat. Aspect Mendoza
8.Kru Scifix (Dj.Veritas)
9.Mortal Kombat feat. Lord Lhus
10.Vy smiech neviete brať (skit)
11.Vy smiech neviete brať
12.Dvojznačný obraz
13.Piatok XIII
14.Cha-Nigaz (skit)
15.Nie nie nie feat. Rest, Oliver Lowe, Wuty
16.Tyrana (skit)
17.Tyrana
18.Worldwide feat. Mc Vista, Topoke, Uwe F., Heiko Poss
19.Uvedom sa
20.Čo sa má stať, to sa stane feat. Romanelli, Majself


_______________________________________________________________________________________________________

Kruscifix alebo menovite Komander, Syn, Fantom a Dj Veritas. Pojem resp. mená, ktoré by Vám už mali byť nejaký ten piatok známe, prinášajú pre svojich fanúšikov konečne to, na čo čakali a to je info o ich chystanom debute plus 2 nové single.

Poďme k albumu. Ten ponesie názov Dolnozemci a definitívne by sa mal objaviť v hmatateľnej podobe 17.8.2011. O beaty sa postaral striktne len Komander o slovo na mikrofóne sa okrem Syna a Fantoma s Vami podelia aj hostia skoro z celého sveta z ktorých najviac by malo svietiť meno amerického Shyheima, jedného z kvanta členov Wu-tang clanu. A ako to celé bude znieť? Čo to Vám mohli načrtnút prvé 2 single, ktoré si dnes doplníme o ďalšie dva.

1 singel je nová česko-slovenská rapová hymna s názvom: Nie, nie, nie kde členov KSX dopĺňajú českí raperi RestWuty a na mikrofóne sa predstavil aj Oliver Lowe. Ako o všetky beaty na albume aj o tento sa postaral Komander a saxofónovou vsuvkou prispel aj hudobník Marián Jaslovský (šušká sa o projekte s Madlibom pod názvom Maslo : )). A ja za seba môžem povedať že „Bai ma to!“

Je všetko čo vidíme len snom v sne, inším nie? – touto hlbokou myšlienkou začína druhý singel s názvom: Uvedom sa! o ktorom KSX napísali „Uvedomelý text nesie silný odkaz pre pokrok ľudskej mysle a v kombinácii so šlapajúcim beatom, premysleným refrénom a striedajúcimi sa MC`s vytvára úderný kontext“.

Myslím si že všetky potrebné informácie som vyčerpal, a tak nám neostáva nič iné ako čakať na poriadnu dávku rapu priamo z juhu!

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.