Skupina Pra3x miluje živú hudbu


Od vydania ich zatiaľ posledného albumu Pekne Povedané ubehli už takmer 3 roky. Cca polovicu času už členovia kapely – Demo a Spartak pracujú na ďalšej dlhohrajke. Dnes, dá sa povedať, ich práce finišujú. Nový album z dielne Pra3x s názvom Živá Hudba je naplánovaný na začiatok septembra. Do obehu sa dostane ako release číslo 29 vydavateľstva ajlávmjuzik.

Digitálnu verziu, rozšíri plastové CD kolečko v obmedzenom množstve a séria tričiek v ešte menšom náklade. Radosť pre každého fanúšika. Čo od samotného počinu očakávať, môže načrtnúť prvý singel. Ten dostal názov Pár Babiek a produkčne sa oň postaral Majstro. Chalani si za mikrofón pozvali opäť Supu z Mojej reči, rovnako ako na poslednom albume. Finálny zvuk tejto a všetkých ostatných skladieb z albumu si zobralo na starosť Dobrosláv Štúdio.

Pred finálnym vydaním samotného albumu sa môžete tešiť ešte na dva ďalšie single v podobe videoklipov. Prajeme Vám hudobný deň/večer…

facebook.com/Pra3x
soundcloud.com/ajlavmjuzik

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.