REPRÍZA DVA


Žúrka ako sa sluší a patrí. Doobedný graffiti jam, nabitý lineup, prijateľné vstupné a vynikajúca atmosféra. To všetko a ešte omnoho viac zažili tí, ktorí sa prišli zabávať na akciu Repríza dva do Krupiny.

ArtAttack v spolupráci s Trial Team Krupina organizovala v piatok 11.7.2003 v Krupine akciu s názvom Repríza dva, na ktorej sa uskutočnil krst prvého oficiálneho produktu ArtAttack rec., vinylového singla AD – Spoza beatov/Mám vela vecí. Doobeda pred akciou prebehol graffiti jam, na ktorom sa dali zakúpiť španielske Montana cany za 150,-SK + graffiti časopisy.

Samotná akcia začala s menším oneskorením, vystúpením bboys z rôznych kútov Slovenska. Pôvodne sa mala predviesť tiež bratislavská tanečná skupina Flava, ktorá sa však z nepochopiteľných dôvodov nedostavila. Po tanečnej šou sa ďalej počas noci na pódiu predstavili: AD, JSS, Trijáda, Hlas reality + Frogstar, Fikus MUC, Jerry, Pan tau a Elban, Potrok, Sephia a dji Jazzy, Hlavolam, Hoody, Wugy, Luko.

Bonusom na akcii bol shop s rôznym tovarom. Vyberalo sa iba symbolické vstupné 70,- SK, takže návštevnosť podľa toho tiež vyzerala (približne 400 ľudí). Krupina v ten večer privítala opäť ľudí z celého Slovenska, nenechala sa zahanbiť a predviedla atmosféru, ktorou vždy ohuruje aj tých posledných pochybovačov. Dokonca sa na akciu prišiel zabávať tiež Lasky frontman skupiny Para…

Text Fotky: Dick

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *