Hip Hop Kemp 2015 je tu už na budúci mesiac!


Keď sa Vás spýtam na najlepší festivakoal hip-hopového charakteru v česko-slovensku, určite mi odpoviete Hip Hop Kemp. A čo si o pre nás pripravili organizátori tento rok, na v poradí už 14. ročník Hip Hop kempu?

Ako vždy, nie je nuda o mená spoza hraníc – ako najväčšie magnety určite pôsobia hráči z Wu-tang clanu Ghostface Killah (ten človek má celý život formu, true talk) a Raekwon, ďalej svoju show predvedie mladé boombapové tornádo Joey Bada$$, redneck z Eminemovho Shady records Yelawolf, ktorý vydal skvelý album Love Story a určite sa treba tešiť aj na duo Royce Da 5’9“ a DJ Premier, ktorí dokopy reagujú na meno PRhyme, tu nie je o čom predsa. Netreba zabúdať ani na už stálicu kempu Evidencea. A kto nepozná Mobb Deep  a ich hymny, ako keby ani rap nikdy nežil (dúfam, že sa dočkáme obidvoch).

Česko-slovensko bude mať tak isto svoje zastúpenie, spomeniem mená ako Kontrafakt, Majk Spirit, Separ, Vladimira 518, LA4 a WichSmack, Ty nikdy labelStrapo a Dj Spinhandz, PIO Squad, HaHa Crew, Pil C, SEdláci a ďalšie mená ešte pribudnú. To nie je málo!

Osobne nás teší, že tento rok si na tomto krásnom festivale odbije svoju premiéru aj Ajlavmjuzik showcase v zložení Prezident Lourajder + Emil, Eremen + Petijee, Pra3x, Krok spet, 3ck, Jimmy Pé, Fat Kit so špeciálny hosťom Supom. To je show, ktorú chcete určite vidieť.

Na záver odporúčam sledovať sociálne siete Hip Hop Kempu ako twitter, facebook, alebo aj veľmi peknú oficiálnu stránku Hip Hop kempu.

Vidíme sa teda 20 až 22 augusta na už tradičnom mieste Festivalpark, Hradec Králové, Czech Republic, kde nás čaká 8 live stageov, 96 hodín hip hopu, viac ako 499 interpretov z celého sveta! RAP!

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.