STREETARTOVÉ SYMPÓZIUM MESTA BARDEJOV


Dátum: 8. – 10. 6. 2011
Dji: Majky Dortmund(Fbc)
Začiatok: 8. júna o 17:00 – 10 júna o 22:00h

V dňoch 8. – 10. 6. 2011 sa mesto Bardejov premení na galériu v exteriéri a to v priestoroch amfiteátra a Radničného námestia. Na týchto dvoch miestach počas troch dní bude možné zhliadnuť prácu umelcov: Peter Pank, Enter, Lena, Martenos, Tona, Bluer , Cke, Aire, Tomáš, Duke so spoločným menovateľom a to názov témy sympózia „POCIT Z MESTA BARDEJOV“.

Maľovať sa bude na drevených tabulách s rozmermi 2,07 m x 2,80 m. Po ukončení sympózia, hotové diela budú rozmiestnené v interiéri a exteriéri mesta. Streetártové sympózium mesta Bardejov je sprievodnou akciou v rámci osláv 770. výročia prvej písomnej zmienky o meste Bardejov. Hlavným organizátorom je mesto Bardejov a Oddelenie kultúry MsÚ v Bardejove.

Počas maľovania je pripravený program, ktorý v sebe bude zahŕňať verejný seminár v priestoroch amfiteátra. Témy seminára: História Graffiti a vývoj Street artu vo svete a na Slovensku, Grafitti a Street art ako súčasť fenoménu veľkomesta a subkultúry, spojení s inými druhmi umenia – hudba, tanec,… Kam ďalej Street art? Okrem seminára sú pripravené vstupy Bardejovskej tanečnej skupiny „Dance crew FäTTy a jej hostia“ a o hudobnú produkciu sa postará Dj Majky Dortmund(Fbc).

AMFITEÁTER BARDEOV
HARMONOGRAM Moderátor Peter Pank

8. jún – Streda 17:00 – 18:00 Otvorenie Streetártového sympózia v meste Bardejov
Predstavenie všetkých umelcov Streetártového sympózia (Peter Pank, Enter, Lena, Martenos, Tona, Bluer, Cke, Lena, Aire,Tomáš,Duke) a oboznámenie divákov s témou Streetártového sympózia
Premietanie fotografií a videí zo Street art & Grafitti akcií
Hudobný doprovod Dj Majky Dortmund
Tanečný vstup: „Dance crew FäTTy a jej hostia“

9. jún – Štvrtok
09:00 – 18:00 Začiatok maľovania na tému „POCIT Z MESTA BARDEJOV“
17:00 – 18:00 Verejný seminár Témy seminára: História Graffiti a vývoj Street artu vo svete a na Slovensku, Grafitti a Street art ako súčasť fenoménu veľkomesta a subkultúry, spojení s inými druhmi umenia – hudba, tanec, Kam ďalej Street art?
18:00 – 19:00 Tanečný vstup: „Dance crew FäTTy a jej hostia“
20:00 – 22:00 Premietanie fotografií a videí zo Street art & Grafitti akcií
Hudobný doprovod Dj Majky Dortmund

10. jún – Piatok
09:00 – 20:00 Pokračovanie a ukončenie maľovania
18:00 – 19:00 Tanečný vstup: „Dance crew FäTTy a jej hostia“
20:00 – 22:00 Premietanie fotografií a videí zo Street art & Grafitti akcií
Hudobný doprovod Dj Majky Dortmund

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ!

neboli nájdené žiadne obrázky

neboli nájdené žiadne obrázky

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.