PÁRTY V KLUBE N-JOY


Vpiatok 27.mája bol na zozname vystupujúcich AD s podporou DJov“zvučných“ mien ako Hoody, Kajo, J.R. a Mičo. Za večer sa teda za gramcami vystriedali 2 domáci a 2 hostia. Najprv hrali hostia, ktorí sú v PD na návšteve našťastie často. Nezávislý J.R.ov kolega DJ Mičo zahral veci ako terroristický Lean Back, Candy Shop od Päťdesiatcenta a podobné hitovky, hralo aj How we do pre každé hovädo v klube.

Partizán J.R. zasa veľmi rád zakladá pod ihlu platňu od čierno–bieleho kráľa popu, Micheala Jacksona alebo dávnobývalej P.Diddyho ženštiny J.Lo. Zblendol aj Ruky hore na Whats happenin, z BA skočil do NYC, potom na skok k Doktorovi a jeho Still Dre a už sme zasa doma Na horách.

O jedenástej sa za platňotoče postavil homie Kajo, aby dal najavo, že Hlasuju proti a že Bra-ti-sla-va je aj s 16kou ftvojom klube.

30 minút pred polnocou, keď už strigy vyrážali na cintorín po byliny, mal AD na robote čosi iné a síce držať majk a dávať absolútnu novinku o živote na Baníckej ulici, ani sa nemusel snažiť “narátať odzadu do päť” a už dával Kapitalizmus na Slovensku. Mám vela vecí a remix hymny Spoza beatov dorážajú ľudí. Šou končí slohovou zmesou skladieb Dúfam a Musíš byť bláznivý. ADemu sekundoval kto iný, než lokálskrečer Hoody. Fakír a eskamotér Hoody aj s ihlami zostal na svojom poste, pretože prišiel svoje ukázať aj papuľa Pess3 a jeho pestrá zvuková paleta, do ktorej farby primiešal aj Hoody svojimi skrečmi, no radosť počuť, symbióza elementov, podobne ako na Bboys Session beatbox na hlave.

Na rade je Hoodyho setík, po ňom opäť Mičo a 1:33 AM koniec. Dovidenia v N–Joyi…

Text: Gabo, Fotky: Netrep a Sandra

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *