graffiti trailer dies irae

Ochutnaj graffiti trailer Dies Irae


Update článku:

DIES IRAE – OFFICIAL GRAFFITI VIDEO 2016


Overtime posiela graffiti trailer Dies Irae

Partia Overtime vypustila video trailer, ktorý je malým predjedlom k pripravovanému videu Dies Irae. Na videu sa intenzívne pracuje a svetlo sveta by malo uzrieť koncom leta 2016.

Ochutnávka z pripravovaného DVD OVERTIME / WEEKEND IN BARCELONA/

Vieš čo to znamená Dies Irae!!??

Názov videa je DIES IRAE, čo v preklade znamená DNI HNEVU. Tí sčítanejší určite vedia, že sám veľký Martin Kukučín napísal poviedku z rovnakým názvom. Je to teda aj pocta jeho osobe aj keď ide o diametrálne odlišné hobby 🙂

Potešia kvalitné Train Actions z európskych miest

Vo videu môžeš vidieť množstvo rôznych akcií z rôznych miest od rôznych ľudí. Bude to v skutku rôznorodé. Prevažne to budú TRAIN ACTIONS v znamení S-bahn-u, no zazrieš tam aj nejaké to metro, ktorému sa ale plánujú viac venovať až v druhom pokračovaní videa.

Takže nepredbiehajme a sleduj trailer k prvému videu DIES IRAE tu:

Chalani z Overtime si fanúšikov pred zverejnením videa ešte pekne uvaria.

Chystajú totiž ešte jedno krátke video zachytávajúce víkend z španielskej Barcelony. Zároveň pripravujú e-shop, na ktorom si budeš môcť kúpiť sprejovú novinku na Slovenskom trhu – Loop Colors.

Ak sa Ti páčia ich aktivity, podporiť ich môžeš kúpou merchu OWEARTIME, na ktorý sa už tlačia nové dizajny od šikovných writaz z kade tade.

Video Dies Irae budú sprevádzať premiéry a následne bude k dispozícii online.

Sleduj facebook fanpage OVERTIME a neujde ti žiadna novinka.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.