YZOTAPE má vonku prvý singel


Vždy ma poteší, keď môžem napísať o niečom, alebo niekom zaujímavom. Presne to niečo, je dnes YZOTAPE od zoskupenia Logica a Jimmyho Dicksona, ktorí obidvaja patria pod značku YZO a PVP label. (PVP pomohli vydať aj Strapov barzo úspešný debut „23“)

A prečo si myslím, že YZOTAPE bude zaujímavý? Pretože keď si vypočujete ako Logic pláva v beatoch, ktorým väčšinou šéfuje Cassius Cake, máte radosť, že talenty stále existujú a že sa to dá robiť inak a všetko nemusí byť „na jedno kopyto“. Je pravda, že poslucháči sú u nás na Slovensku (bohužiaľ) konzervatívnejší a vlastne čo nie je trueschool by najradšej zakázali, naštastie tento článok ale píšem ja.

Čo sa týka YZOTAPEu, spolu s týmto článkom Vám posúvame aj prvý singel, ktorý vyšiel v nedeľu o 4:20 hod. (if you know, what I mean), ktorý nesie názov MORTAR42.0 a okrem Logica a Jimmyho Dicksona sa na ňon objavili aj ďalší člen Jackpot a o produkciu sa postaral DECKY. A spolu s tracklistom Vám ponúkame aj oficiálne info, ktoré znie „YZOTAPE vychází už příští sobotu 4.5.2013 a na ten samý den je naplánovaná release party v pražském klubu LaMafia, kde si jako jeden z prvních budeš moct koupit originál.CD jinak bude možné koupit na PVP eShopu shop.pvplabel.com a nebo na snapbacks.cz.„ Slovenské zastúpenie je na YZOTAPE veľmi skromné, konkrétne sa na ňom zúčastní len Otecko a Konex.

Tracklist
01. FENOMÉNI x ZKRAT KRATOCHVÍL (prod. by CASSIUS CAKE)
02. MORTAR42.0 x JACKPOT (prod. by DECKY)
03. KOLO SVĚTA REMIX x PUŠKYN NIKODEM (prod. by JAKUB STELZER)
04. HÁDES (prod. by CASSIUS CAKE)
05. NATÁHNI TEN SHIT x LVCAS DOPE (LOGIC SOLO // prod. by DECKY)
06. RŮŽENKA (prod. by CASSIUS CAKE)
07. KAPSA PLNÁ PENĚZ x JACKPOT (prod. by CASSIUS CAKE)
08. BABOVAKO (prod. by CASSIUS CAKE)
09. YZOFEST x LVCAS DOPE (prod. by CASSIUS CAKE)
10. PŮLNOČNÍ JÍZDA 2.0 x OTECKO (prod. by KONEX)
11. UKAŽ MI // TO (prod. by CASSIUS CAKE)
12. VTAČCI x ZKRAT KRATOCHVÍL (prod. by ZKRAT KRATOCHVÍL)
13. SUSHI SWAG (JIMMY DICKSON SOLO // prod. by CAST26)
14. NECHAJ HO x LVCAS DOPE (prod. by CASSIUS CAKE)
BONUS:
15. HATTURI HANZO REMIX (prod. by DECKY)
16. OPLATKY A SUŠENKY REMIX (prod. by DECKY)
17. SLEDUJ TRŮN (prod. by CASSIUS CAKE & KONEX)

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.