Južania z Kruscifixu majú videoklip, pozeraj_Warning: Undefined variable $commenttitle in /data/2/9/29b41c66-053a-4959-a840-f9f7f1ba7da3/artattack.sk/web/wp-content/plugins/facebook-comment-by-vivacity/user-file.php on line 121

Warning: Undefined variable $commentcount in /data/2/9/29b41c66-053a-4959-a840-f9f7f1ba7da3/artattack.sk/web/wp-content/plugins/facebook-comment-by-vivacity/user-file.php on line 121

Počuli ste už o Kruscifix?  Že nie? V tom prípade nečítate náš web pozorne a poctivo 🙂

Každopádne, mali by ste vedieť minimálne to, že ide o čerstvý štúrovsko-komárňanský projekt reprezentujúci slovenský hip-hop z juhu Slovenska. Tvoria ho chalani z Invázie (Ataker ako Syn a Grazzel ako Komander), ktorých v tejto formácii doplnili Ušo ako Fantóm a DJ Veritas ako Dj Veritas :).

Vo svojom štúdiu Čierna diera nahrali pred tromi-štyrmi mesiacmi svoj prvý spoločný song Dvojznačný obraz, ktorý sa už o pár týždňov dočkal aj vizuálneho stvárnenia. Postaral sa oň Michal Korzár z InýFilm Pictures. Dosť bolo slov, pozrite si to:

Pravdepodobne ani tento song nebude chýbať na prebiehajúcom turné Invázie, resp. Kruscifixu, o ktorom sme vás informovali pred niekoľkými týždňami (aktualizované tour dates viď na obrázku nižšie). Najbližšou zastávkou bude už tento piatok Trnava, kde chalani v rámci ďalšej veľkolepej akcie pod taktovkou TM Rekorc „predskočia“ Lordovi Lhusovi a R.A. the Rugged Manovi. Ďalšia akcia, na ktorej neradno chýbať.

no images were found

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *