Hafner & Beyuz KC Dunaj

Hafner & Beyuz krst albumu v KC Dunaj


Oldschoolový zvuk dvojice Hafner & Beyuz udrie v júni v KC Dunaj!

Známa dvojica Hafner & Beyuz bude krstiť svoj dlhoočakávaný album. Bláznivú chuť leta prinesú v piatok 10. júna do bratislavského KC Dunaj Opice a Ananásy!  Ich moderný spev a kvalitné hudobné podklady budú večer sprevádzať aj špeciálni hostia koncertu Tono S. a Zet.U.Zet.A, o support sa postarajú DJi Selecta Cifiman a Simple Sample.

HAF & Beyuz – Keď Idem Ja (Official video)

Nakopli sme sa, zavreli sa do štúdia a už po druhej, tretej pesničke sme zistili, že to začína šľapať a album je na svete,” hovorí Hafner, na ktorého spoluprácu s Beyuzom čakali fanúšikovia niekoľko rokov. „Myslím si, že päť rokov je ideálny čas na vyzretie umelca a na pokračovanie v tvorbe. Strašne veľa kamarátov sa nás pýtalo, prečo už spolu nerobíme a že by chceli niečo nové,” preberá slovo Beyuz. Dvojica stavila na svoj klasický sound: Je to oldschoolový Hafner a Beyuz bez žiadnych moderných adiktív,” potvrdzuje Hafner, ktorého dopĺňa Beyuz: „Je to veselé, pozitívne a hopsavé. Na albume sa nachádza jedenásť pesničiek a tentokrát sme si povedali, že urobíme poctivú vec ako kedysi a urobíme album, na ktorom budeme len my dvaja bez hostí. Myslím si, že tento nový album sa aj tak najviac podobá na ten prvý, keď sme začínali. Zvolili sme taktiku byť úplne sami sebou a nepremýšľať zbytočne o veciach.”

 

 

Hafner & Beyuz

to sú moderný muzikálno-teatrálny spevák Hafner a talentovaný producent Beyuz, ktorí majú na rováši pestrú paletu hudobných produkcií a vtipných textov. Spolu vydali albumy V živote (2007), Moderný spevák (2009) a Blázon čas (2012). K nim teraz pridávajú štvrtý s veselo-exotickým názvom Opice a Ananásy, ktorý má byť odpoveďou na absenciu pozitívnej hudobnej tvorby na našej scéne. Album vznikal intenzívne pol roka, obsahuje jedenásť skladieb. „Stojím si za tým, že album šľape od začiatku do konca, som si tým stopercentne istý,” odkazuje Hafner a Beyuz ho dopĺňa: „Pevne verím, že album ľuďom zlepší náladu. Teším sa na letné festivaly a koncerty s novými pesničkami.” No čo dodať, aj my sa už tešíme!

 

 

Selecta Cifiman

je vychytený bratislavský selektor, v ktorého setoch nájdete reggae, dancehall, funky aj hip-hopové beaty. Cifi je známe klubové meno, veď ako by nie, keď má za sebou desiatky žúrov a jeho párty kvality si vychutnáme naplno.

Simple Sample

je zakladateľ parádneho festivalu Uprising a člen hudobnej crew Ghetto Youths Sound. Jeho sety sú vždy nadupané a pestré. Tento neúnavný šíriteľ karibských rytmov nás bude večer určite unášať svojimi pestrými setmi, v ktorých mixuje roots, new-roots reggae, dancehall či moombahton.

Pridaj sa do eventu na facebooku a neunikne ti žiadne info o tejto exotickej párty.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.