Jeden je čas: Danosť a Čistychov v spoločnej skladbe s videoklipom

Jeden je čas: Danosť a Čistychov v spoločnej skladbe s videoklipom


Ide o prvú spoločnú skladbu dvoch bratislavských Danov.

Danosť a Čistychov sa skutočne poznajú mnoho rokov, no zaujímavé je, že vzájomná spolupráca prišla až teraz.  Na (česko)slovenskej scéne nie je veľa skladieb podobného typu.

Videoklip “Jeden je čas” sa trochu nakrúcal dlhší čas, ako bolo pôvodne v pláne. Autormi klipu sú A-Team, pod taktovkou Michala Nemtudu, autora takých videí ako “Priamo z Petržalky II.” (L.U.Z.A.), “DobYjeme svet” (Majk Spirit) alebo najnovší Separov klip “Nakazený II”.

Nakrúcanie prebiehalo v Rakúsku, v neďalekom mestečku Hainburg an der Donau

Bratislavčanom je známe nielen pre nákupy, ale najmä pre vrch Braunsberg. Presne ten si chalani zvolili do exteriérových scén kvôli svojej špecifickej scenérii.

Videoklip vychádza presne mesiac po vydaní albumu Fúzia

CD je v predaji v e-shopoch Ruka Hore a ArtAttack Shop a tiež v sieti Panta Rhei. Okrem Čistychova na doske hosťujú aj Strapo, Idea, či Mišo Biely a v slovenskom éteri už najeký čas môžu fanúšikovia počuť skladbu “Nejdu zabudnúť” s legendou slovenského rapu – Vecom.

Premierový koncert k albumu Fúzia

Danosť a G-Bod odohrajú premierový koncert k albumu Fúzia v Bratislave (sobota 16.7.2016) na festivale Hip Hop Žije.

DANOSŤ & G-BOD – JEDEN JE ČAS fúzia ČISTYCHOV (Official video)

Text: tlačová správa Gramo Rokkaz Promo


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.