DOBRÁ RAP-U.TÁCIA


Raz mesačne sa má možnosť bratislavská mládež, ktorá holduje rapovej hudbe stretnúť pod hradbami bratislavského hradu a spoločne sa uvoľniť a zatancovať si na set,ktorý im hosťujúci djs predvedú v návale večera. Beaty a scratche sa striedajú a dunia do uší návštevníkov presne od 22 hodiny večernej až po 4 hodinu rannú…

Už pravidelnou sa stala akcia v Bratislavskom U.clube pod názvom „Dobrá rap-U.tácia“. Zainteresovaným nemusím dvakrát vysvetlovať o čo ide.Tím, ktorí ešte nezažili atmosféru Dobrej rap-U.tácie a chceli by tak v blízkej budúcnosti činiť by som napísal pár riadkov.

Ide, ako už vyplíva z názvu o čisto rapové akcie,ktoré až doposiaľ v Bratislave naozaj chýbali.Raz mesačne sa teda majú možnosť bratislavskí mladíci,ktorí holdujú tomuto druhu hudby stretnúť pod hradbami bratislavského hradu a spoločne sa uvoľniť a zatancovať si na set,ktorý im hosťujúci djs predvedú v návale večera.Beaty a scratche sa striedajú a dunia do uší návštevníkov presne od 22 hodiny večernej až po 4 hodinu rannú.

Hlavný Dj večera bol (neviem z akých dôvodov)David zo Senca,ktorý bol svojho času niekoľkonásobným majstrom v mixovaní.Nič to však nemení na fakte,že jeho set bol vždy najslabší a preto bola počas jeho hrania v klube dosť chabá atmosféra.Návštevníci boli znepokojený a odľahlo im,keď sa konečne tá mini postavička odtrhla od svojho remesla a pustila za gramce niekoho svetazbehlejšieho.Práve z týchto dôvodov David zo Senca bol a dnes už nieje.Dnes ho vystriedal o nejaký ten scratch lepší Dj Vec a pravidelný hosť z domova, alebo zahraničia(z Čiech).

Návštevnosť nieje vždy najhustejšia,ale nakoľko ide o mladú akciu môžeme iba dúfať,že sa návštevnosť,ako aj kvalita akcií bude stále zlepšovať.Návštevnosť je prevažne založená na mužskej populácii ale občas tiež ženy okúsia tamojšiu atmosféru a rady sa potom vracajú znova a znova a znova a znova a znova…ale už nie, nakoľko akcia bola zrušená!?

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *