Boy Wonder – krst albumu Špinavý Poet


Boy Wonder – nový album Špinavý Poet 2012

Alebo zastávka v rodnej Trnave. Všetci členovia labelu Ty Nikdy sú momentálne na turné. Boy Wonder & Spank sa po mestách Poprad, Bratislava a Čadca zastavili doma v rámci Špinavý Poet Tour, kde ich doplnili Rest, Idea a Fatte ako Ty Nikdy Label Tour. V plnom Art Klube prebehol oficiálny (a jediný skutočný) krst albumu a zazneli skladby z Labelu. Krstným otcom sa stal Lumír z portálu Hip-Hop.sk, a keďže „je to len tráva“, tak bolo jasné, čím sa pokrstí.

V priestore bolo teplo ako v trúbe a atmosféra sa nie že dala krájať, ale doslova bola rozkrájaná. Okrem mnohých známych sa zastavili aj Torula a Turbo T a pripomenuli Gouche časy. Kto v ten večer chýbal, môže si vychutnať ďalší z koncertov naprieč „federálnou“ mapou.

Pred necelými dvoma týždňami vydal „slovenský národný poklad“ Boy Wonder svoj sólo album a už teraz sa označuje za klasiku. Od Hovorit volne EP, ktoré vyšlo pred piatimi rokmi pod hlavičkou Turbo Boost, dozrel Šboy ako víno. Niežeby hosťovačky, ktorých stihol počas tých rokov urobiť mnoho, neboli na úrovni. Ale dámy a páni … toto je ALBUM!

Nedá mi tiež nespomenúť dvojklip na skladby Vyjeb sa ven 2 a Nymand. Vynikajúci krátky film pod spoločným názvom Zasranej tabák natočil v Olomouci (za účasti hercov z Moravského divadla) Šmejdy z Dark Hand, v spolupráci s ďalšími filmármi.

Album si môžete objednať ako originál nosič v našom ArtAttack Shope a jeho počúvanie úprimne odporúčame.

Fotky by Peter Sit

Boy Wonder – Zasranej tabák (Video by Dark Hand)

Kúpiť CD od labelu Ty Nikdy v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.