GRAFFITI JAM + GRAMO ROKKAZ


Dátum: 29.4.2011
Vstupné: 4€

www.12roll.com

12roll clothing Vám už prinieslo niekoľko zaujímavých kultúrnych (občas aj nekultúrnych) podujatí, na ktorých vždy panovala dobrá náladička spojená so skvelou atmosférou a vynikajúcou hudbou. Stále sme sa Vám snažili prinášať tých najlepších a najzaujímavejších interpretov a v tomto trende pokračujeme aj teraz. Bez ďalších okolkov, poďme k veci!

Do Košíc sa chystá kompletná formácia Gramo Rokkaz! Túto grupu myslím netreba nikomu zvlášť predstavovať. Predskokanov im bude robiť domáca formácia s názvom 34 ulíc, o zábavu teda bude dobre postarané, takže netreba kapriť a treba prísť. Celá show sa odohrá 29. Apríla v košickom Zebra clube, ktorý sídli na Hlavnej 22. Keďže my Vás na rozdiel od iných nemenovaných košických promotérov nechceme zdierať, vstup činí príjemné 4 éčka.

Rád by som ešte spomenul, že tento koncert sa odohrá v rámci 4-dňového graffiti jamu, ktorý sa bude odohrávať na sídlisku Ťahanovce. Nezabúdajte, že tieto akcie robíme len a len pre Vás, preto nás veľmi poteší, ak prídete na koncert, zdvihnete ruky, pokývete troška hlavami, popijete nejaké pivká a pálenky a hlavne sa dobre zabavíte… Vídíme sa!

GRAFFITI JAM INFO:

Jam sa oficiálne uskutoční 29.4 (piatok) na sídlisku Ťahanovce, kde sa bude malovať na oporný múr pod Aténskou ulicou. Podklady je možné natierať ešte vo štvrtok. Niektorí túto stenu už poznajú, ale ak nie tak stena má do výšky asi 7m a a dlhá je cca 180m. Počas jamu /piatok/ bude predaj sprejov na mieste, o ktory sa postara SIXPEK.

Chceli by sme poprosiť všetkých záujemcov, ktorí si prídu zamaľovať na jam aby nám napísali na mail (nezastavis@gmail.com ). Ide o to, aby sme mali aspoň hrubú predstavu koľko ľudí tam asi bude a koho môžme očakávať. Pre cezpoľných ešte info ohľadom MHD – zo Staničného námestia ide autobus č. 27 (smer Sídlisko Ťahanovce) presne k stene na zastávku Aténska. Tešíme sa na Vás.

+THANX to Street Art Communication FOR SUPPORT

no images were found

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.