BURNER 3 + GRAFFITI JAM


Reportáž z tretieho pokračovania trnavskej akcie známej ako BURNER, na ktorej sa okrem dobrého graffiti jamu, koncertu bratislavského Štvanca a Názvu Stavby, B-boys z celého Slovenska, rozhovoru s priateľmi dalo vidieť, počuť a zažiť ešte oveľa viac.

No tak v tento deň som bol na nohách už od včasného rána. Po veľmi nabitom programe som sa konečne dostal na stanicu kde mi o 12.05 letel vlak smer Trnava. Pár chalanov sa stretlo už na stanici, Dick ,Cosh ,Lacko a Henrik a ja. Hlavný baviči vo vlaku boli Dick a Cosh , pridával sa aj Lacko zo zážitkami z Prahy, ako dával metro a tak celkovo, takže nálada bola celkom OK.

Pristátie v Trnave bolo celkom hladké a na moju radosť nás už čakal Kapor a jeho ženská, čo ma veľmi potešilo nakoľko Trnavu vôbec nepoznám. Hned´ pred stanicou nás čakal ujo Koar a jeho kamoši + jeho auto ktoré ma odviezlo na miesto Jamu (ďakujem Ujo). Po príchode som zistil že chalani majú natretí iba podklad, takže som veľmi nemeškal. Kto tam bol? ……….hmmmm………. Nomad feat. Case /Trenčín/, Scott, Pixel, Rack, Maska, Dorse, Ja ,dvaja z Trnavy ,dvaja z Martina ,potom neviem………Cose, Cosh ,Ment………

Po počiatočných nervoch, som sa hodil do pohody takže som sa dosť bavil. Medzi časom sa dostavili moje babenky, Risk ,Idyot neskôr Plecho ,Stew ,Daor a ostatní. Zo svojimi vecami boli chalani spokojný ,takže som bol spokojný aj ja a laik by povedal: ty sprejáry namaľovali veľmi pekné obrázky. Po skončení som ešte asi pól hodinu čumel na písi a potom som sa pobral smer centrum. Asi hodinu som posedával pred Calipsom a šípil som vo vzduchu dobrú párty. No konečne som sa dostal do vnútra, vylepil fotky ,kúpil pivo a sadol si. Časom sa ľudia nazbierali a podľa môjho netriezveho odhadu ich bolo 250 až 300. Boli tu snáď týpci s celého Slovenska, čo sa mi veľmi páčilo, kecalo sa, pozerali sa fotky, veľmi dobrá atmosféra. Skupiny boli OK, break tiež, potom puky……………júúúúúj…….bavil som sa .

Nakoľko som mal všetky moje obľúbené zložky po kope /Graffiti, Babenky, Hudba ,Ganja/ bol som veľmi spokojný. Akcia Burner 3 sa vydarila, aj kde sa určite vyskytli dajaké problémy ,ale to k tomu patrí. Dávam jej 10 bodov z 10 ,je to ale čiste môj osobný názor.

Teším sa už na daľšiu akciu v Trnave, ktorú určite podporím svojou návštevou. Chalani kedy bude Burner 4???

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *