ARTATTACK & MERCHYOU = FRIENDS


ARTATTACK & MERCHYOU = FRIENDS – This is the message!

Už dávnejšie sme sa rozhodli, že naše limitované edície budú akousi galériou na textile. Čo návrh to originál, čo dizajn to iný autor. Po menách Dias, Keys, Verm, Maroš, MN, Milk Studio, Dick, Bones, je v hre aktuálna séria. O návrh sa postaral člen crews SPK a Mutants, bratislavská graffiti legenda – Senyor.

Ako sme už dlhší čas sľubovali, po viacerých ajlávmjuzik sériách dozrel čas aj na ďalší ArtAttack motív. Netreba dlho otáľať, v obehu je (ako vždy) v tomto prevedení z jednotlivých veľkostí doslova pár tričiek a ďalšie už nebudú. Kto zaváha nebude mať, jednoduché!

Ako je to s cenou? Každý rok pridávame jedno symbolické €

Je nám jedno či sa mení politická garnitúra, výška dane, či inflácia. Naša cenotvorba je „user friendly“. ArtAttack je aktívny 16 rokov a tak sme sa rozhodli, že si naše tričká „zaslúžia“ cenu akú majú = 16€. Pre fanúšikov graffiti sme pripravili špeciálny balík: nové tričko + dvd Show Must Go On 3 za cenu 25€ (ušetríte 6€). Samozrejme tričko (16€) aj dvd (15€) si môžete objednať v našom Online Shope taktiež sólo. Kto skôr klikne ten si skôr vyberie artattackshop.sk

Pre túto sériu sme sa spojili so zabehnutou domácou značkou Merchyou, ktorá dlhodobo produkuje iba to najlepšie. Chalani robia tričká mimo iné pre Ty Nikdy, Gramo Rokkaz, Prago Union, H16 a aj my radi odporúčame spolupracovať s nimi. Viac o Merchyou sa dozviete na facebook.com/merchyou … odporúčame kliknúť si.

Zapoj sa a vyhraj tričko

Otázkou je ako vyhrať v tejto špecifickej súťaži ? Kúp si nové ArtAttack tričko. Odfoť sa v ňom a buď pri tom dobrý/á (je na tebe ako sa s týmto vysporiadaš). Túto fotku a svoju korešpondenčnú adresu pošli na good@merchyou.com. Napíš tam aj veľkosť trička, ktoré by si chcel/a od nás dostať. Automaticky vyhráš od Merchyou tričko s ich dizajnom.

Ak máš vyššie abmbície a chceš vyhrať niečo viac, skús nasledovné:

Kúp si nové ArtAttack tričko. Všimni si QR code v hornej časti dizajnu priamo na tričku. Pomocou aplikácie v svojom mobilnom telefóne ho skús rozlúštiť (bez telefónu, ktorý takúto aplikáciu podporuje, alebo bez tejto aplikácie v tvojom telefóne, ti na rozlúštenie kódu veľké šance nedávame). Ak sa ti to podarí, dozvieš sa posolstvo – message.

Message napíš na ľubovolné miesto, alebo predmet a odfoť sa s týmto nápisom a oblečený/á v Artattack tričku. Túto fotku a svoju korešpondenčnú adresu pošli na good@merchyou.com. Každý, kto toto zvládne, automaticky od Merchyou získava mikinu s ich dizajnom.

Súťaž končí 23.5.2012 .. výhry posielame v rámci Slovenska a Česka. Na zasielanie výhier si vymedzujeme 1 mesiac od ukončenia súťaže. Tričká predáva výhradne Artattack, nie Merchyou. Ak ťa zaujíma ako bude vyzerať dizajn od Merchyou, ktorý môžeš vyhrať, sleduj facebook.com/merchyou a čakaj novinky.

Fotky budú zverejnené na oboch facebook profiloch: merchyou a artattack.sk

Buďte dobrí. Pozrite si aj web merchyou.com, nie je síce pravidelne aktualizovaný, ale je veľmi pekný : )

We ship Graffiti DVD Show Must Go On all over the world! For international orders, visit our online shop Show Must Go On 4 – Graffiti DVD. Thank you.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.