Reset a Krek idú von so spoločným albumom


Dvojica RESET&KREK už zajtra večer na Rádiu FM predstaví v relácii Bez pózy svoj nový album s názvom „MINUTA TICHA“. V éteri zaznie viac ako polovica aktuálnych skladieb vrátane všetkých spoluprác (Veget, Luzer, Lyrik, Torula, 8semskij, Bene), pričom ReSeT zarepuje niektoré svoje slohy aj naživo.

CD vychádza 1. apríla pod labelom TM Rekorc. Obsahuje 15 bláznivých trekov držiacich sa jedného konceptu, čomu nasvedčuje aj tracklist v podobe jednej vety. „Minuta ticha“ bude svojím originálne spracovaným obalom (foto Chemik, dizajn Nabis) doslova vytŕčať z klasického stojanu na cédečká. Súčasťou búkletu je aj knižka so všetkými textami v pôvodnom záhoráckom znení.

Za ľudových 10€ si ho budeš mocť kúpiť v predajniach STREETMARKET /Nám. 1.mája BA/ a BRUTTALSHOP /Nám. Oslobodenia SE/ alebo prostredníctvom www.TAHAMATO.com, kde nájdeš aj kompletný sortiment tričiek a mikín od vydavateľstva TM Rekorc. Pre nadšencov ponúkame pack (cd+tričko/cd+mikina) za zvýhodnenú cenu.

RESET&KREK – „MINUTA TICHA“
==========================

01_Počúvneš a skapeš
02_tady a fčil
03_aj to sa stáva
04_len tak zničehonic
05_nastáva zástava
06_telo zhorí do tla
07_nedá sa svícit
08_už neni cesty ven
09_čas prší
10_di
11_na výlet
12_pri zatmení
13_všade panuje
14_minuta ticha
15_bodka.


_______________________________________________________________________________________________________

Dvojica Reset (to je ten čo vyzerá ako škriatok) a Krek (to je ten dredatý v kotli na koncerte), v spolupráci s vydavateľstvom TM Rekorc prinášajú nové CD s názvom „Minuta ticha“. Už koncom tohto mesiaca si ho budete mocť vypočuť aj vo svojom prehrávači. Hudbu zahral Krek prevažne na klávesoch. Temné melódie dopĺňa záhorácky rap v podaní Reseta. Témy sú fiktívneho, možno až morbídneho charakteru a tak je potrebné k nim aj pristupovať. Tracklist obsahuje 15 zárezov. Do projektu sa zapojilo aj pár hostí o ktorých sa viac dozvieme čoskoro…

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.