4D GALLERY


Tvorivé centrum a Galéria 4D v Galante slávnostne predstaví katalóg, ktorý prezentuje aktivity združenia v rokoch 2009 a 2010.

miesto konania: Bratislavská reštaurácia, nám. SNP 8, Bratislava
termín konania: 29.marca 2011 (utorok) , o 18,00 hod.

V úlohe krstného otca katalóg uvedie Vladimír Beskid, kurátor Galérie Jána Koniarka v Trnave. Podujatie bude obohatené koncertom alternatívnej hudobnej skupiny Hugo Čáves Orchestra, ktorá kombinuje viaceré hudobné štýly s elektronikou, živými nástrojmi a dychovou sekciou.

Tvorivé centrum a Galéria 4D vznikla v roku 2009 v priestoroch bývalých štátnych majetkov v Galante. Jej organizátorom je neziskové občianske združenie BRONZ. 4D sa zameriava na tvorbu výtvarných diel formou sympózií, workshopov, samostatných tvorivých pobytov, s ambíciou poskytovať priestor a zázemie predovšetkým pre náročnú sochársku tvorbu, ale aj pre tvorbu v iných médiách.

Katalóg predstavuje projekty Galérie 4D v rokoch 2009 a 2010 z vlastnej produkcie, ale aj vzniknuté v spolupráci s inými partnerskými organizáciami a umeleckými zoskupeniami ako je napríklad Galéria J. Koniarka v Trnave, Tranzit.sk, Euforion. Kľúčovým projektom je MASO Objekt (maliarsko-sochársky objekt), ktorý je zameraný na prekračovanie mediálnych hraníc a veľkorozmernú sochársku tvorbu. Úspešné bolo aj medzinárodné intermediálne sympózium Elements Cuisine, či grafický workshop GraM, aj mnohé ďaĺšie. Katalóg dokumentuje celkom 12 samostatných projektov za účasti vyše 50 výtvarníkov a hudobných umelcov.

Pre bližšie informácie, prípadne pre rozhovor s organizátormi podujatia môžete požiadať na adrese: sabova.4d@gmail.com

www.4dgallery.sk

neboli nájdené žiadne obrázky

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.