Sever Slovenska: Kuna ma EP, Impulz singel


Práve pijem žinčicu a jem oštiepok a preto som sa Vám rozhodol predstaviť dve nové veci pochádzajúce zo severu Slovenska.

Mc Kuna. To je dolnokubínske meno, ktoré sme u nás už spomínali – predstavovali sme Vám jeho videoklip s názvom Moja Lokalita, ktorý bol zároveň aj prvým singlom k 6 trackovému EP Sihotský Glok, ktoré si dnes môžete zadarmo stiahnuť. Celé EPčko sa nahrávalo v domácom štúdiu u Kunu. O beaty sa postaral jediný schopný beatmaker na cauom severe Slovenska, a to ružomberský Mugis. Na to, že ide len o 6 trackov tak hostí je celkom dosť a to menovite Tuko, Humno, Toxo, Pejro Káresky, Splen a Markiz. Epečko je venované hlavne ľudom čo si idú ulicu a témy s ňou spojené, veď vypočujte sami a dozviete sa viac . A aby som nezabudol, skreče dodal Dj Masitty. Tak neváhajte a sťahujte kamaráti.

O druhú vec, ktorú Vám chcem priniesť do vašich uší sa postarali námestovsko-dolnokubínsko-ružomberskí lapaji zo skupiny Impulz (Splen, Humno, Mugis, Dj Masitty) v spolupráci s bratislavským Plexom(Nezmysel). Skladba nesie názov Pomocné lano.Všetci spomínaní chystajú tento rok habadej vecí, spomeniem napríklad Mugisov producentský počin, ktorý je už v druhej fáze z plánovaných 58 fáz. A Plexo dokončuje album s Matesom, ktorý ponesie názov Víťazi a porazení. O mix a master skladby sa postaral D ledžendery Venti z Flapsu.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.