HRAVÝ BRANDING? TOMU WEAR


ArtAttack, Ajlávmjuzik, TomuWear

Pozri novinky v ArtAttack Shope.

… možno príliš veľký počet značiek na jednu produkciu, má to však svoje opodstatnenie. Niekedy len v rámci brainstormingu vznikne myšlienka bez konkrétneho smerovania a musí nastať ten správny čas na jej uplatnenie. Musí počkať, pokým sa vykryštalizuje. Tak ako to bolo v prípade značky TomuWear.

ArtAttack vždy bude alma mater, základňa, z ktorej všetko vychádza. Platforma, ktorá kryje chrbát (bratu). Graffiti, freestyle a beatbox battle, design, sk/cz hip hop scéna, tričká … ak by sme sa opýtali 10-tich z vás, čo vám v súvislosti s ním napadne, možno každý povie niečo iné, a zároveň má každý pravdu. Od roku 1996 sa toho premlelo toľko, že to všetko snáď nestihla zachytiť ani poctivá evidencia histórie. Hudba však bola vždy pri tom, a preto, ako hovorí MtotheG „prirodzeným spôsobom“ vzniklo v roku 2008 naše hudobné vydavateľstvo ajlávmjuzik.Tu sa realizujú a plnia konkrétne hudobné sny. Zároveň vznikol priestor, kde interpreti „zdieľajú fanúšikov“. S každým novým albumom sa pripojí iná zmeska hudobných nadšencov.

Názov TomuWear mal byť povodne vzhľadom na „wear“, na ktoré odkazuje v názve, rubrikou o móde sk hip hopovej scény, ktorej dianie sme zachytávali na našich stránkach. Byť módnou políciou nás však akosi nechytilo (našťastie?), a tak vzniklo len pár článkov s ako-tak podobnou tématikou. Pre TomuWear sa však už vtedy črtalo užitočnejšie využitie. Od roku 2005 celkom pravidelne vydávame v spolupráci s rôznymi grafikmi limitované série tričiek. Aby sme návrhy pre artattack, alebo ajlávmjuzik dostali pekne pod jednu strechu, bolo od tej chvíle všetko TomuWear.

ArtAttack bude aj naďalej galériou na produktoch, stále máme od šikovných spolupracovníkov v talóne návrhy, ktoré čakajú na realizáciu. Ajlávmjuzik má svoj jasný zámer, ku ktorému prirodzene patrí aj merch. Svoju úlohu tu dlhodobo a poctivo zohráva Yaxplus. Tí okrem sieťotlače pomáhajú aj s detailami, ktoré robia radosť nám i budúcim majiteľom. A pre TomuWear začína nová kapitola. Vytiahneme ho z virtuálnej existencie rovno na produkty. Chceme, aby boli časom v niečom iné, ako prvé dve značky. V čom, to zatiaľ nebudeme prezrádzať. Necháme si otvorené vrátka, ak by sa to náhodou ešte zmenilo …

Pozri novinky v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.