yzo_empire_milion

YZO EMPIRE // MILION+


Lídri českej trapovej scény – YZO Empire si postupne získavajú čoraz viac úspechu a fans.

Členovia

YZO Empire je česká rapová skupina, ktorá vydáva trapové songy. Za ich lídra je považovaný Logic a okrem neho sa v skupine nachádzajú Jimmy Dickson (Jickson), Lvcas Dope (GXD BXY), CBCH (Cibich) a Jackpot.

Krátke intro o hlavných YZO členoch

Najproduktívnejším je Logic

Logic má už za sebou mnoho albumov. Jeden z jeho najznámejších albumov je momentálne aktuálny Yzomandias z ktorého sa stal najúspešnejším videosingel HVSHTHVG, ku ktorému je možné si zakúpiť aj merch v podobe trika.

Taktiež aj sériu albumov Hráč roku 1,2,3; mixtape Czech Made Man, EPčko Pod plyvom s Jackpotom alebo aj Starship oblivion EP x Lofty305. K jeho novo vydaným veciam patrí track Pozdě vo vizuálnej podobe.

Lvcas Dope je cenený člen tejto skupiny,

ktorý nie je v porovnaní s Logicom až tak produktívny, ale porovnávať ich by tu nemalo zmysel, kdežto Lvcas ešte nevydal svoj debutový album. Lvcas sa nachádza na najznámejších featoch či už od Logica alebo YZO Gangu celého. K jeho najznámejším trackom patrí zároveň aj jeho najnovší track KANNABIS [44] čo je v podstate zároveň aj jeho jeden z ďalších pseudonymov.

Lvcas sa objavil aj na starších veciach ako je napríklad známa hitovka OPLVTK¥ & $V$€NK¥ kde okrem neho rapoval aj Jimmy Dickson.

Jimmy Dickson – taktiež stálica Empiru

Má už za sebou debutový album Konzilier. Okrem toho sa objavil aj na spoločnom YZOTAPE, kde ako aj zvyšok členov ukázal svoj talent na rap. K Jicksonovym najnovším veciam patrí Dahlia, kde sa mu o produkciu postaral Decky.

Nočný podnikateľ – Jackpot

Jackpot pôsobiaci v gangu má taktiež svoj debutový album za sebou s názvom Noční podnik. Momentálne nemá vonku žiadne nové veci, no určite za spomenutie stoja aj tie jeho staršie, s ktorými si vydobyl meno na scéne nie len v ich zoskupení, ale samostatne. Vydrž je jedna z tých najstarších s motivačným nádychom posúvať sa ďalej a nie len stáť na jednom mieste ako to robí väčšina z nás. Ale predsa, to je ľudské…

Veľmi populárnym sa stala aj jeho pesnička, kde si na feat zavolal ženu menom SIA SAI

Ako som už vyššie spomínal EPčko od Logica a Jackpota, tak určite za spomenutie stojí viac pesničiek, no ja som si vybral zrovna Sedim vysoko.

CBCH

Ako posledný nám zostal Cibich ktorý figuruje s jedným albumom Rap Anarchie Punk (RAP). Aj u tohoto člena nájdeme sólo projekty a určite si tu aj ukážeme niektoré. Jedna z ních je Inkredebil , ktorú považujem pre fanúšikov, ktorý si chcú nacheckovať kto to ten CBCH je, ako intro song samého o sebe.

Jednou z jeho novších veci v spolupráci je Jeden Z Vás.

Čo je to to spomínané Milion+ Ent. ?

Minulý rok vznikla aj ich vydavateľstvo Milion+, pod ktorým je už dnes vydaných mnoho releasov, či už spoločných (YZOTAPE) alebo sólo albumov. Aktuálne majú aj webstránku www.milionplus.cz z ktorej sa už dá objednávať aj priamo na Slovensko. Okrem releasov si na stránke môžete zakúpiť aj official merch či už od YZO Empiru alebo aj zo sólo projektov, ba dokonca aj samotného od vydavateľstva tam nájdeme pár vecí. Okrem členov YZA sa rozhodli do labelu nabrať aj nových členov. Na Milion+ youtube profile ich zverejnili: Logic // Robin Zoot // Gumbgu // Konex // Jimmy Dickson // Lvcas Dope  // Jackpot // Hasan // Barber // Zkrat Kratochvíl // Decky // Donie Darko.

New Shit – Január 2016

[GUDLAK]

Logic a Gumbgu práve pracujú na novom albume s názvom [GUDLAK], ktorý vyjde už čoskoro. K pripravovanému albumu už vydali von aj novú vec v podobe videotracku s názvom Čísla.

Tracklist

Logic x Gumbgu – [Gudlak]:

Independent (prod. Abe Beats)

Babylon (prod. Abe Beats)

Patřit Mezi Vás (prod. Abe Beats)

Milion+ (prod. Abe Beats)

Dingomino (prod. Abe Beats)

Hra je Moja x Jimmy Dickson (Prod. Abe Beats x J L Beats)

Alenku (prod. Dalyb)

Všechno Co Chtěl Jsem (prod. Decky Beats)

Čísla (prod. Sonny Haze)

COCKTAIL PARTY

Okrem Gudlaku je na príchode aj nový album Cocktail Party, ktorý je v poradí druhý solo album od Robin Zoota. Album ma release naraz s Gudlakom a objednať si ich môžete oba naraz pričom ušetríte. Robin pred nedávnom vydal k albumu ďalšiu novú vec s názvom Cigára a Kisses.

Okrem toho má už na youtube zverejnené aj ďalšie 2 veci a to:

 

Tracklist

Robin Zoot – COCKTAIL PARTY:

Cocktail Party prod. Vae Cortez

Flexim jak Darko prod. Donie Darko

Já prod. Vi3e Music

Boulevard ft. Logic prod. Bondyfan

Cigára a Kisses prod. Vae Cortez

BBB prod. Donie Darko

Western prod. Vae Cortez

Polo prod. Bondyfan

Z Terasy prod. Donie Darko

Vafle ft. NikTendo, Barber prod. Bondyfan

Shows plné zábavy

Na úplný záver článku by som Vám rád ukázal video zo Slovenského krstu alba Yzomandias. Sami budete môcť vidieť, že YZO robí podľa mňa najlepšie koncerty široko-ďaleko a určite sa oplatí na jeden z nich prísť. Enjoy 🙂

 

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.