Gramo Rokkaz - plány na rok 2016

Gramo Rokkaz – plány na rok 2016


Plány členov Gramo Rokkaz na rok 2016? Danosť a Tono S. s novými albumami

Rok 2015 je už definitívne za nami a pozornosť fanúšikov i artists sa upiera na rok so šestnástkou na konci. Inak to nie je ani v Gramo Rokkaz, kde majú všetci členovia jasné vízie toho, čo chcú tento rok postíhať vytvoriť.

Svoje plány, spolu so zvyškom scény, prezradili Idaine, ktorá do svojej štvrtkovej relácie Bez pózy_FM pozbierala telefonáty práve na túto tému a pripravila tak novoročný špeciál oblúbenej radio show. Rapperi Decko, Tono S., Danosť , Špeker a Boco pripravujú samozrejme nové skladby, v niektorých prípadoch až kompletné releasy.

Danosť s novým albumom na jar 2016

Najočakávanejším je Danosťov album, ktorý by mal vychádzať na jar. Danosť v telefonáte prezradil, v akom štádiu album momentálne je, na koľko percent je nahratý a že viaceré tracky už s G-Bodom uzatvárajú do finálnej podoby. Spolupráce s hosťami si však Danosť nechal na koniec, čo sám uznáva, že nebol najlepší nápad.

  

Tono S. s novým albumom v roku 2016


Vlastný album by chcel v roku 2016 vydať aj  Tono S. V lete 2015 síce vydal dosku Fičúringy, no ako sám tvrdí, nepovažuje ju za sólový album a popravde, kým je pri chuti, nech len tvorí. Reč je o druhej polovičke roka 2016, v tej prvej by sa chcel sústrediť na vydávanie singlov, výrobu oblečenia vlastnej značky a nakrúcanie videí a klipov. Hovorí sa aj niečo o spoločnom koncertnom projekte so Strapom.

  

Decko a Moloch Vlavo spolupráca


Decko na nový album síce nemyslí, no s rapom určite ešte nekončí. Okrem niekolkých spoluprác, ktoré sa objavia pod hlavičkou iných artists, plánuje ošéfovať aj svoje vlastné tracky a single, či už sólo alebo so zaujímavými hosťami. Nie je tajomstvom, že si (nielen) hudobne rozumie s Molochom Vlavo.

  

Špeker & Boco experimentujú


Banskobystrická časť labelu v podobe dvojky Špeker & Boco ukončili rok 2015 novým videoslinglom “Furt” s hosťujúcim Tonom S. a radi by na to nadviazali jednak novým videoklipom, ale hlavne novými vecami. Chalani experimentujú s novými vplyvmi, oslovujú nových producentov a sami sa snažia posunúť niekam vyššie.

Grammo Rokkaz prezradili plány v Bez Pózy_FM

Všetky ďalšie informácie o plánoch členov Gramo Rokkaz, ale aj ostatných ludí zo scény si viete vypočuť v spomínanej relácii Bez Pózy_FM:

BEZ POZY_FM 14.1.2016 by Rádio_Fm on Mixcloud

Fotky a text: Gramo Rokkaz


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.