WINTER URBAN MARKET / Samoobsluha


Víkend pred vianocami sme si užili, v bratislavskej Cvernovke, hustý multikultúrny nákupný zážitok. A mnoho iného, program bol naozaj bohatý. Dizajn burza, hudobné výstupy, módne prehliadky, maľovanie, workshopy a výstavy počas dvoch dní.

Dizajnburza, ktorá bola hlavným bodom programu, začala v sobotu od 12:00h. Ja som si však došiel predpripraviť pôdu pre stánok-výstavu už v piatok. Našťastie má ArtAttack (aj vďaka Samoobsluhe) v Cvernovke mnohých priateľov a tak nebol problém so zapožičaním si drvivej väčšiny rekvizít. Koberec, sedenie, pozadie s tetami, košík ai. načrtli reálnu podobu mojej finálnej predstavy. Uznajte sami, prezentovať Samoobsluhu v rámci burzy-obchodu-marketu, kde sa mimo iné nachádza ešte aj náš vlastný shop-obchod-market-samoobsluha … no tešil som sa, čo vám poviem. Inou otázkou bolo vystavenie samotných platní. Tu som sa držal nasledujúcich bodov:

1. obchod = tovar sa v ňom bežne chytá do rúk
2. vinyl si priam pýta prezentáciu na „classic“ spôsob = bednička, v ktorej sa musíš hrabať
3. kde lepšie si vychutnať vinyl ako v „gauči“ = uvoľnená atmosféra
4. záujemcovia si mohli pustiť aj „gramec“ = kompletný audiovizuálny zážitok

Nanešťastie sme boli nútení si okliesniť „jemne“ priestor a tak v našej „samoobsluhe“ chvíľami bolo vážne plno. Podľa vyjadrení mnohých (viac i menej) známych sa výsledok páčil, čo nás potešilo. Užili sme si víkend ako „doma“ a o to išlo. Zabaviť sa, stretnúť sa s priateľmi, nakúpiť originálne darčeky, pozrieť si maľovanie, ukázať ľuďom ArtAttack a Samoobsluhu … misia splnená.

Nanešťastie sme sa bavili až tak moc, že sme neurobili jediný video záber a foto záberov tiež iba skromne. Nabudúce radšej príďte osobne pozrieť, nespoliehajte sa na report!

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.