LORDS OF THE UNDERGROUND


Koncertík sa konal v menšom podniku s názvom Reigen v blízkosti Shonbrunnu, kam som sa s brotherom juniorom veľmi ľahko dostal. Ozvučenie bolo veľmi v poriadku, ľudia tiež (a príjemne ma prekvapila nízka účasť tínedžerov), 2dídžeji (1 slečna) a super hudba.

Cca o polnoci sa na pódiu objavil Lord Jazz, pán Dotaill vybehol tiež a……here comes the lords, here comes the lords…… Publikum šalelo, a ak sa nemýlim pokračovalo sa ďalšou hymnou… Psycho… Vyzeralo to tak, že táto zostava bude konečná a Mista Fonkee sa neobjaví, čo bola aj pravda… podľa môjho skromného názoru to bolo veľkým mínusom, pretože nasledovalo klasické… throw ya madafakin hands in the air, i love a real hip hop, atd., atď…

Ďalej sme si vypočuli novinky aj starinky, lord jazz predviedol krátku dj performance, a potom ma ešte potešili asi 2 vecami (chief rocka, lord jazz, hit me one time make it funky). Nasledoval výber domácich mc´s z publika a freestyle battle…“akože vo finále“ sa stretla 1 ujetá slečinka (mimochodom oslavovala narodky) a securiťák, ktorý dával fakt pekne, aj keď som mu nerozumel.

Dotaill si s ním (security) po battle dal jednu spoločnú vec, pričom prízvukoval, že tento rakúsky chlapík sa objaví na lord jazzovom pripravovanom mixtape-e……..žeby? Toť vsjo – celkovo sa mi koncert páčil, ale trošku som sa sklamal, čakal som viac klasík…

Fotky, Text: Mišovič bros

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *