Kruscifix predstavuje videoklip Mortal Kombat


Po nedávnom free albume od Invázie, nám tentoraz chalani predstavujú svoj druhý oficiálny klip zoskupenia Kruscifix k ich pripravovanému albumu Dolnozemci, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta na jar tohto roku. Chalani o ňom vravia, že to bude album roka 2011. Pre mňa trošku silné vyhlásenia, ale človek nikdy nevie. Každopádne teraz si pozrite ich nové video s názvom Mortal Kombat, kde sa ako hosť na mikrofóne objaví, až spoza veľkej mláky zavolaný Lord Lhus. O beat sa už tradične postaral Komander a ako sám hovorí: “ Som naň hrdý jak sviňa“.

Do roka a skoro do dňa. Aj tak by sa dalo začať písať o štúrovskej formácia Invázia. Dôvod je prozaický, skoro pred rokom nám chalani priniesli svoj prvý oficiálny album Medzi časom (Tvoja Matka rekorc) a dnes nám ponúkajú svoj nový počin, ktorý nesie názov Kruscifix predstavuje/Invázia – Ultimátum. Ide o 7 trackov a ako aj sami „invázisti“ hovoria aj o „posledný varovný výstrel pred albumom Kruscifix – Dolnozemci.“ A keďže Invázia ma svojich fanúšikov rada a váži si ich – všetko je to zadarmo na stiahnutie. Inak „povedané“ – promo tu a teraz, ešte v roku 2010.

Všetky skladby boli nahrávané v štúdiu Čierna Diera, o master a mix sa postarali samotný Ataker a Grazzel. O všetky beaty sa kleeeesicky postaral Grazzel aka Komander. Čo sa rapu týka, na mikrofóne môžete okrem Atakera aka Syna, stretnúť spojku z Fiľakova Pra3x a štúrovského El Chicca. Ďalším domácim hosťom je bassgitarista Gazo. O vokály sa postarali Zefe z Nitry a Karyn zo Šale. Djov zastupujú Dj Sven a Dj Veritas. Cover pripravil taktiež Komander v spolupráci s fotografmi: Marek Janicek a Miriam Rajčániová.

Čeknite si obal a zoznam skladieb. Hudbu sťahujte TU, alebo TU.

Tracklist:
01. Nový Začiatok (Dj.Sven)
02. To Miesto (Feat. Pra3x)
03. Cesta Sebaobetovania (Skit Fantom)
04. Odraz Duše (Feat. Zefe, Gazo)
05. Decká V Nás (Feat. Karyn)
06. Nyald Meg A Faszom (Feat. El Chicco)
07. Až Po Posledné Pohreby (feat. Dj.Veritas)

P.S.: Kruscifix team ďakuje všetkým poslucháčom za prejavenú dôveru a zdielanie ich hudby s okolím. Mjer!

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.