DAS EFX by Rap ‘n’ Roll


Môj dobrý kamarát Ivan Bangerík hovorieva: “utorok je úplne nudný deň, nič sa vtedy nedeje-úplná klobáska”. Asi ho ale začuli ľudia z Rap´n´Rollu a rozhodli sa, že jeho tvrdenia vyvrátia. A tak pripravili na “predvianočný” utorok 21.12. skutočnú lahôdku v podobe ďalšej svojej akcie.

Tentoraz padol ich výber na jednu veľkú legendu. Do Trnavy dorazilo v plnej sile americké hip-hopové (čítaj “hiphapové”) duo Das EFX, ktorých si myslím netreba nejak zvlášť predstavovať. Ich hity ako “Real Hip hop” alebo “They want EFX” pozná predsa aj malý Paľko z vedľajšieho vchodu. Logicky preto všetky hity zahrali ako sa na “veteránov” sluší a patrí.

Ako už dobrým zvykom na Rap´n´Rolle býva, tak ani predskokani nebývajú žiadne “béčka”. Nebolo tomu inak a veľkú show na malom pódiu predstavili Gramo “je nás viac ako WU-Tang” Rokkaz v zložení za mikrofónom Decko, Danosť, Tonda S., Rebel, Separ a Dame s malým-veľkým mužom v pozadí – Dj Metys. Kvalitka!

Na záver sa patrí zhrnúť uvedomelým klišé = kto nebol došiel o veľkú porciu “REAL HIP HOPu”, ale ozaj …

Fotky: Dickolaus+Lomo

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.