FLASHBEATS 2


Cesta do Trnavy prebiehala podľa predpísaných noriem, debata o dôležitých veciach v plnom prúde. Po príchode do Kalipso clubu som bol nútený zaplatiť ludové vstupné 40.-, čo mi na samozrejme vôbec nevadilo, nakoľko je to stále menej ako v Bratislave 100.- do Edenu.

Rezervovaný stôl pre našu crew ma veľmi milo prekvapil a samozrejme potešil. Čas strávený v trnavskom klube bežal ako voda a pri našom stole sa menili noví a noví ľudia, s ktorými konverzácia určite nebola nepríjemná. Ďakujem Tučkovi za pozvanie a pitie počas celej noci.

Trnavskí djs Shakul a Spinhandz hrali samé známe hitovky, čo povzbudzovalo ľudí na parkete, ktorí spievali spolu refrény známych vecí. Atmosféra na párty ma prekvapila, na rozdiel od Bratislavy sa mi zdali ľudia viac spontánny a menej „akože“. Atmosféru hip hop párty doplnili asi okolo 23:00 domáci bboys, ktorí sa myslím páčili okolo stojacim ľuďom.

Nadišiel čas pre rap a tak sa na provizórne javisko vyštveralo Heslo, namiesto Fidela zastupoval Mayor Zet. Veci, ktorých text som rozumel, ma potešili. Pri tých ostatných som iba stál a monotónne sa pohupoval do rytmov. Po vystúpení Hesla nasledoval ešte nejaký freestyle domácich raperov, ktorý som už bohužiaľ nebol schopný vnímať.

Párty skončila tesne pred štvrtou hodinou rannou a nám vlak smer Bratislava išiel 4:20, takže sme sa ľahkým krokom vybrali smerom na stanicu. Celá párty mala príjemnú atmosféru, dal by som jej 10 z desiatich. Cítil a zabával som sa ešte lepšie ako doma. Odporúčam všetkým ľuďom si určite nenechať újsť najbližšiu párty v Trnave.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *