Bratislava máj-december 2004 napísal/a MtotheG Máte nejaké vlaky? Áno, sú v mrazničke. Dobre, tak tieto staršie vám urobím vo vajci 🙂 Molho by vás zaujímať:Minimalistická maľba na steny v kancelárskych priestorochMaľovanie na stenu recepcie hotela v BratislaveVeľkoplošná maľba - mural na Gorkého uliciMaľba v priestoroch jedálne základnej školy