3CK hosťuje na funky albume Johna Soulcoxa


3CK skrečuje na albume Breakbyte od Johna Soulcoxa

Ďalším z projektov českého (prevažne) digitálneho vydavateľstva Everydays, zrealizovaný do podoby fyzického nosiča sa stal John Soulcox a jeho Breakbyte. Interpret v minulosti známy pod pseudonymom SaSa pôsobil v kapele Symptom Fonk. Na albume sa nevyhol spolupráci, konkrétne mu vypomohli hudobníci Milan Stančík, Tomáš Feuerstein a jediný zástupca Slovenska – 3ck. Že to bola dobrá voľba dokazujú pozitívne ohlasy:

„Šťavnatá, prorostlá a nakažlivá deska!“ Roman Holý

„Deska, která na naší hudební scéně působí trochu jako zjevení. Poslechněte si ji bez předsudků a neuvěříte, že její autor není z L.A., ale z Neratovic!“ Viktor Mašát & Dj Maceo (Grundfunk, Radio Wave)

„I like that he tries to put his own style into it with all the melodic synths and guitar riffs, just missing some vocals a bit. But it’s a good production, very unique!“ Marc Hype

„I consider John for a talented guy. Track „Dakar“ is for me the climax of the album. And i really like the cover.“ Jim Dunloop

Každá skladba má špecifický zvuk. Celkovo je album takmer bez vokálov, čím sa hodí do prostredia klubu. Odporúčame ju však aj ako „background“ k práci. Vďaka kombinácii elektro & funk má ten správny „nakopávací“ groove a zároveň pripomína nostalgiu ako vystrihnutú zo seriálu The Streets of San Francisco.

everydayslabel.tumblr.com
soulcox.com

1. I Have Been Here Before
2. Brand New Day
3. 80s symphony
4. Hit the Dancefloor (guitar by Tomáš Feuerstein)
5. Kangaroo Boy (cuts by 3ck)
6. I Like It
7. On the Road
8. Dakar
9. Opportunity (bass by Milan Stančík)
10. Loose My Mind
11. Don’t Talk To Me
12. Both My Feet
13. In Heaven
14. I Don’t Care
15. World We Live In (cuts by 3ck, bass by Milan Stančík, guitar by Tomáš Feuerstein)
16. Dakar (Dryman remix)

Album vyšiel v limitovanej edícii 200ks v podobe CD nosiča.

Pozri SK a CZ Hip Hop CD´s v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.