Bratislava Street Bombing - Aktuálny stav ulíc

Bratislava Street Bombing – Aktuálny stav ulíc


Bratislavský mládežníci a ich pouličné „výstrelky“.

Pouličný street bombing údajne v hlavnom meste skapal. Či je tomu naozaj tak, sa pozrieme vo fotoreporte. Teda ako to naozaj vyzerá v bratislavských uliciach?

Väčšina fotiek je z obdobia roku 2016 a ešte nebola nikde zverejnená, až na zopár kúskov, ktoré sa objavili tu a tam po Instagrame.

Títo chlapci pohybujúci sa v šere a tieni sú skúpi na slovo a vyjadrujú sa radšej vizuálne. Podarilo sa nám však vypáčiť z nich aspoň niečo 😀

Odpovedali na tieto otázky:
1. Ako dlho sa venuješ graffiti?
2. Kto z Bratislavských writaz ovplyvnil tvoju tvorbu v začiatkoch?
3. Prečo robíš to, čo robíš? 😀


1. Začiatok mojej tvorby sa datuje k prelomu rokov 2005/2006. Aktivita v priebehu rokov kolísala, avšak posledné dva roky to docela ide. Hlavne tento rok to je rock´n´roll 🙂
2. V začiatkoch boli moje vzory aktívni ľudia, ktorých som videl z okna MHD a ne na Instagrame 😉 RCLS, SPK, Mutants a že som jazdil veľa.
3. Prečo alkoholik pije? Prečo politik kradne? …a prečo babky volia Fica? …lebo ich to napĺňa a majú z toho niečo.


1. Prvá vec buchnutá na prelome rokov 2007/2008 a aktívny bombing od roku 2014.
2. Rešpekt menám ako Pista, Kaisy, Derick, Uriner.
3. Neviem, asi preto že mi j*be na hlavu.


1. Prvý kontakt so sprejom som mal v roku 2007, pár rokov skillovania na piecoch v opustených objektoch a aktívny bombing v ulici od roku 2015.
2. Mená, ktoré ma inšpirovali sú Kaisy, Derick, Pros, Duch.
3. Ja osobne chcem zanechať voľne viditeľný odkaz. Vytvoriť niečo, čo nedá hocikto. Baví ma to a napĺňa ma sledovať svoje meno v ulici.


1. Začiatok okolo roku 2012.
2. Winer a Verm.
3. Je to pre mňa spôsob sebarealizácie, ktorý ma napĺňa tým že mi zvyšuje adrenalín, ale aj tým, že tu niečo možno po mne ostane 🙂

Kontróla aktuálneho stavu ulíc:


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.