ArtAttack Vlog


Robíme to nejaký piatok. Formuje sa to neustále a nachádza si to fanúšikov aj „otrávených“. Niekto tvrdí, že to má obraz ako svadobné videá. Ten si nájde odkaz v jubilejnom. Iný nám nakladal, že dávame 95% pič…ny a 5% informácií. Nehráme sa na intelekt, tvrdých rapaz, sitcom a ani skeč show. Iba sa hráme. A baví nás to. Nepíšem obhajobu, snažím sa vykresať pár slov o tom, onom … VLOGU. Prvý je iný ako desiaty a iný bude dúfajme každý ďalší.

Synchronizácia času … bolo načase … a je to tu …. jubilejný a guľatý VLOG číslo DESAŤ .. Gramo Rokkaz to dali, Hubert to dal, Spino to dal, Strapo to dal, Keysmatic to dal, Vec to dal, und mich (som to dal). Dajte to aj vy. Verím, že sa pobavíte, ako sme sa bavili aj my pri natáčaní … máme radosť. Tak Huberte máme ?

Tak určiteee že máme MtotheG.. O to nám predsa ide nie? Keď máme radosť, mám pocit, že aj ľudia okolo nás majú radosť. A tak je to v poriadku. Našim cieľom nikdy nebolo niekoho uraziť, našim cieľom je sa baviť a baviť práve Vás. Ja len tak stručne, keďže „emdžíí“ napísal tak ako to cítim aj ja. Prajem Vám veľa špásu a ďakujeme za odozvu!
P.S.: Inak G, už „píšem“ nový vlog.. Mám radosť.

Rôznorodé šmaky (o niektorých sa na webe nedozvieš) z „našej kuchyne“ nájdeš na stránke ArtAttack TV

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.