strapo_versus_nz2015

Strapo Versus Tour koncert Nové Zámky


Boli sme na Strapo Versus Tour

Zúčastnili sme sa jednej zo Strapových zastávok k novému albumu Versus. Po príchode do klubu už podľa počtu a atmosféry ľudí bolo cítiť, že v tento večer sa tu odohrá niečo veľké! Ako predkapela vystúpila skupina Dornkappel, k stageu prilákali nejedného fanúšika, ktorý už s nadšením očakával kedy sa veľká show odohrá.

Namiesto Nerieš vystúpil Tono S.

Pôvodne mala so Strapom vystúpiť aj skupina Nerieš, ktorú na tejto zastávke nahradil člen z Gramo RokkazTono Suchota. Tono S. bol už naozaj ten, ktorý pripravil fanúšikov na vystúpenie Strapa. Rapper zahral viac svojich známych skladieb ako napríklad: „Jak Šéf„, „Nezvaný hosť„, „Staraj sa o seba“ a dokonca sme sa dočkali aj spoločného fíčuringu so samotným Strapom v skladbe „Profi Hejter„. Dav bol divoký až na toľko, že sa odovzdal Tonovi tak, ako keby tu boli len preňho.

Strapo a jeho show mohli začať

Strapo svoju show odštartoval v maske Darth Vadera na soundtrack k filmu Star Wars, od ktorého hudba prešla až k Strapovmu intru a hlavná show sa mohla začať. Aby toho nebolo málo Strapo tento koncert pokrstil s jeho obľúbeným pitím Hennessy a slávnostne si pripil na Nové Zámky. Rapper zahral na tomto koncerte viaceré známe skladby nielen s albumu Versus ale aj tie staršie ako napríklad: „Takoj„, „Loading„, „Dekel„. Strapovi chrbát kryl nikto iný než DJ Spinhandz. Fanúšikovia skandovali Strapove meno počas koncertu neraz a priam žili týmto koncertom. Ľudia sa nezabudli odvďačiť aj Strapovmu DJovi, ktorý sa postaral o skvelú prácu. Samotný Jano sa rozhodol zavítať vyslovene aj do davu fanúšikov pri skladbe „Jason„, čo bol nemalý zážitok pre fanúšikov. Strapo ukázal ako sa robí ozajstný bordel.

Živé záznamy z koncertu

Sledujte videá zo show, ktoré sa nám podarilo natočiť priamo zo stageu. Dokonca aj samotný Strapo nám pomohol a nachvíľu prevzal kameru a natočil dav. Po koncerte sa fanúšikovia mohli odfotiť so Strapom, dať si podpísať CDs alebo dokonca zakúpiť aj merch Versus a podporiť tým Strapa.

Show bola skvelá, postupne doplníme ostatné videá.

Tono S. – „Nezvaný hosť“

Strapo feat. Tono S. – „Profi hejter“

Strapo – „Loading“

Strapo – „Neni málo“

 

Text & videá: Dominik Mališ
Titulná fotka: Kamil Bočinec

CD Versus si môžete kúpiť hneď teraz v ArtAttack Shope!


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.