BWO @ KC Dunaj – Addison Groove, Om Unit


Po vydarenej skúške vysielania BWO TV v piatok 23. septembra v KC Dunaj hosťovalo prvé štandardné BWO. S Roland 808 drum machine a dávkou juke v kufri priletel po turné v USA tvorca hitu „Footcrab“ Addison Groove, aby odohral liveact, ktorý ťažkou váhou sub-basov otestoval konštrukciu domu odievania. Ďalším hosťom bol víťaz anglického kola súťaže turntablistov DMC, „scratch DJ“ známych Various Production a tvorca zvukových výletov do vesmíru elektra, diska a beatov, Om Unit. Spriaznený okruh z blízkeho okolia zastupovali: DJka Eva Porating, aktívna hlavne v brnenskom klube Sklenick a vinyl a t-shirt shope Muah. Taktiež nechýbal Biomat Detlef Dakar.

Skvelý klub, skvelý žúr. Om Unit dal skvelý set, miestami som mal z neho až zimomriavky. Krása. Bohužial sme Addison Groove už nevideli, ale bavili sme sa a dúfame, že aj vy. Ako by povedal 3ck … bola to „riadna j*ba“ 🙂 vďaka hlavne BWO za výbornú akciu a my sa tešíme na ďalšiu, prídite aj vy.

bwo.sk

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.