ArtAttack Shop – novinky v našom Online Shope


ArtAttack Shop – čo je nové v našom shope?

Pozri novinky v ArtAttack Shope.

Rovnako ako súťaže aj novinky v našom ArtAttack Shope vám predstavujeme spolu v komplexnej novinke. Sme názoru, že to tak je prehľadnejšie. Ak ste rovnakého, alebo iného názoru, napíšte nám. Radi sa necháme inšpirovať. Tí z vás, ktorí sledujú ponuku obchodu pravidelne vedia čo pribudlo. Novinky sa však niekedy striedajú príliš rýchlo a tak … nech sa páči stručný výpis.

Rest & Dj Fatte – Premiéra

Po singloch „Premiéra“, „Život je pes“ a „Potřebuješ?“ je čas na regulérny album od dvojky Rest + Dj Fatte. Ich spoločný debut je definíciou trueschoolu. Nič viac, nič menej. Rap, katy, kvalitné beaty a hostia. ODPORÚČAME.

Rasco & Dj Wich – Al Capone´s Vault

DJ Wich a Rasco už majú za sebou nejednu spoluprácu. Po spoločných veciach na napr. Wichov „The Golden Touch“ alebo Rascov posledný album „Global Threat“, prichádzajú s projektom The Untouchables. Počas roku bolo možné vypočuť si viaceré single (Listen Up, Backstabbers,Angel) a teraz je k dostaniu kompletný album.

Ryes & Kenny Rough – Páni kluci

Začiatky Ryesa sa píšu do roku 2004. Vtedy založil prvú kapelu, s ktorou začal trénovať v skúšobni. O rok nahráva prvé skladby a vystupuje v lokálnych kluboch. Debutový album Talamus vychádza po rokoch tréningu v 2009 na vydavateľstve TyNikdy records. Spolupráca sa osvedčila a tak pokračuje spoločným albumom s libereckým Kenny Rough_om, členom BPM.

Haf & Beyuz – Moderný Spevák Reedition

Pre veľký úspech reedícia Moderného speváka. Komu sa neušlo nech rýchlo objednáva, limitovaná reedícia v novom obale bola vydaná len v počte 100ks. Limitku posielame v kombe s Beyuzovým sólo albumom Variácie. Obsahuje 15 trackov a hostí ako Zverina, Zdenka Predná alebo Marián Čekovský, ktorý vypomohol aj dvoma produkciami.

Kill the Headliners!

Po sérii voľne stiahnuteľných release-ov, predstavil label Surreal Madrid v roku 2007 svoj „debutový“ vinyl. Fanúšikom elektronických beatov ponúkol výber experimentátorov: Karaoke Tundra(SK), Floex(CZ), MMtm(EU), Zavoloka(UA) a Luke Warm(UK). Nám sa podarilo dostať k pár posledným kusom.

Pozri novinky v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.