SPRITE X-TREME CUP


V sobotu 22.9.2001 bolo v hale Incheby, kde sa konali neoficiálne majstrovstvá v inline a skate evidentne vidieť, že tieto športy priťahujú čím ďalej, tým viac prevažne mladých ľudí. Okolo prekážok sedelo a stálo množstvo divákov. Kvalifikačné kolá sa uskutočnili v Košiciach, Banskej Bystici, Trenčíne a v Liptovskom Mikuláši. Výhercovia z bratislavského finále pocestujú koncom januára do Kuala Lumpur navštíviť profesionálny skate park. Celú atmosféru dotrvárali dvaja writeri (Oker, Rack) malujúci plátna pred vchodom do haly, ako aj pripojenie na internet a playstation 2 vo vnútri haly. Akcia vyvrcholila záverečným koncertom už stálice bratislavského rapu. Ako prvý vystúpil (večne štvaný) Štvanec spolu s Dj Amenom, pri jednej z vecí mu hosťoval Milan z Krakally.

Hneď po nich prišiel na rad kvalitný break dance a následné vystúpenie Názvu stavby, pred ktorými „už trošku obohratý“ Rytmus so svojím síce slušným, ale opakujúcim sa beatboxom. Vystúpenie Názvu stavby bolo zo „zaujímavých“ príčin prerušené po tom, ako chalani v prestávke povedali do mikrofónu zopár zaujímavých slov na adresu jedného z promotérov BlavaFlavaProduction. Približne o desiatej sa začalo pripravovanie javiska a aparatúry na vystúpenie najväčšieho hosťa z NY Afu-ry. Asi po polhodine vyskočil na javisko jeden „ninja“ a v zápetí druhý „sensei“. Spolu predviedli zaujímavú exibíciu bojového umenia, čím odštartovali svoju šou. K celému ich vystúpeniu môžem povedať iba jednu vec. Tak kvalitnú šou, toľko energie, ktorou Afu-ra zaplavila halu v Inchebe a vôbec celé vystúpenie som v Bratislave už naozaj dávno nezažil…

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *