LOKAL LIFE 2007


Keďže už sa asi všetci účastníci tatranského festivalu Lokal Life 2007 z neho snáď dostatočne spamätali, nastal čas pre report z tejto jedinečnej (na východe určite) udalosti. Nepredvídateľné horské počasie, kvôli ktorému bol festival takmer o mesiac presunutý, bolo väčšinou slniečkoidné, takže máme základný predpoklad pre každý vydarený festival. Či bol naozaj vydarený je subjektívna otázka. Verím tomu, že za väčšinu môžem povedať, že bol.

Hoci si hneď v úvode budem protirečiť, pretože naťahovanie otváracieho „ceremoniálu“ ( = mini prejav primátora mesta Igora Šajtlavu) sa zdalo nekonečné. Výhoda sa však ukázala počas prvých kapiel, kedy si mladé pankáčiky posilnené božím darom z chmelu išli hnáty vyskákať.

Ďalej už išlo všetko ako malo, za zmienku určite stojí sobotňajšie reagge v podaní Jah Division Sound System, ktorých sprevádzala Missy…pardon Zet.U.Zet.A. Priaznivci slovenskej hip-hopovej scény si tiež určite prišli na svoje, až na nekonajúce sa Zverinovo prekvapenie, čo zas chalani nahradili svojským spôsobom, takže aj tak si zas všetci zaskákali. Tiež sa neobjavili Chiki Liki Tu-A, podstatné však bolo baviť sa na tých, ktorí sa objavili a podaktorých nájdete aj v nasledujúcej foto reportáži …

Fotky, Text: Keit

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *