SHOW MUST GO ON 3


Bez servítky si hneď na úvod povedzme, že toto sú tie „najskutočnejšie graffiti“ aké existujú. Kto z nás/vás kedy stál a maľoval v depách metro-vlak-električku? Niektorí ani nemajú odvahu priznať, že ten adrenalín ich unáša na neexistujúce miesta.

Chalani z teamu Show Must Go On vedia čo robia a robia to veľkolepo. Po dvoch dieloch kvalitnej vlakovej graffiti nálože, cestovania naprieč celým svetom, príde v októbri 2011 tretie pokračovanie nekompromisného DVD. Film prinesie množstvo akcií z Európy, Austrálie a „true story“ z Japonska. Hlavne metrá a primitivizmus hrubého zrna. Show Must Go On je graffiti video. Nemá ambície mapovať bratislavskú graffiti scénu, je len o pár menách. O tých, ktoré robia graffiti. RCL’S, MUTANTS a ľudia, s ktorými maľovali po svete.

DVD má za úlohu priblížiť aktivity bratislavských crews, ale aj pobaviť, či nenechať tvoj underwear suchý a voňavý. Obsahový materiál by mohol zaujať aj najvačšieho ignoranta. Úprimný, ale striktný reprezent Slovenska vo svete aký sa často krát nepodarí ani politikom. Slová úcty a pochvaly sú na mieste. Slovenskí králi … no doubt. Tešíme sa…

Klikaj na smgo3 FB a sleduj fresh info a funny shit!

We ship Graffiti DVD Show Must Go On all over the world! For international orders, visit our online shop Show Must Go On 3 – Graffiti DVD. Thank you.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *