11. ROČNÍK B-BOYS SESSION BACK IN THE DAYS EDITION


Tradičný b-boyingový event opäť zavíta do Bojníc. Už jeho 11. pokračovanie je pripravené na sobotu 3.9. v priestoroch Kultúrneho centra v Bojniciach, tentokrát s podtitulom „back in the days“, nakoľko sa event vracia ku tradícii 3vs3 bboys battle a takisto aj niekoľko pozvaných hostí pre tento rok bude z kategórie „back in the days“.

Ako doprovodný program k samotnému eventu sme pre Vás pripravili workshop z brazílskym tanečníkom a členom Red Bull BC One All Stars teamu s bboy PELÉZINHOm. Začiatok je naplánový na 11.00 hod, bude trvať 90 minút a konať sa bude v Kongresovej sále Kultúrneho centra v Bojniciach. Počet tanečníkov je obmedzený tak ak chceš nabrať skúsenosti od tohto tanečníka treba sa čo najskôr zaregistrovať na session@boty.sk (uveď svoje meno, crew a mesto). Cena workshopu je zahrnutá už v cene lístku na samotný event. Thats NO JOKE!

Hlavný event sa odpáli o 15.00 hod úvodnou zvučkou a intro videom. Sprevádzať celou akciou Vás bude dvojica speakerov OSŤO (streetcom) a FONKY (breakfans). Spolu s nimi bude na pódiu aj dvojica battlejockey-ov a to SHIMO (dancefamily) a MINIBOJ KILLA (hasta la muerte/obc/hhf), ktorý si určite pre tanečníkov pripravia poriadnu divočinu.

Tento rok sme pre Vás pripravili 5člennú porotu zo 4 krajín.

bboy SAMFOPAA (Slovakia)
bboy LEGOLASS (Foor riderz / Slovakia)
bboy KKOZI (Survivals / Bboy academy / Czech)
bboy YARKO (polskee flavour / Poland)
bboy PELÉZINHO (red bull bc one all stars team / Brazil)

Pre priaznivcov footworku je pripravený footwork battle 1vs1, počas ktorého sa o hudobný doprovod postará aj MR. MAKITA spoza bicích. Takže tanečníci sa môžu tešiť aj na živú hudbu. A ako bombónik pre víťaza footwork battle je okrem oblečenia od chalanov z Bboyspot-u pripravený „lístok“ ktorý ho automaticky posúva na svetové finále OUTBREAK 2012. This is also NO JOKE!

V doprovodnom programe sa medzi bitkami predstaví ESSO so svojou beatbox show a SPUNKEY z Hip-Hop Fakulty so svojou funky show. Samozrejme nebude chýbať ani THEBBOYSPOT_shop.

Ako extra hostia pozvanie prijala a aj potvrdila asi prvá československá breakdanceová skupina GUMENÍ CHLAPCI, ktorí priniesli túto kultúru na slovensko. Svoje show robili už roku 1984. A sme radi, že tento ročník Bboys Session podporia aj osobne (Fredy Ayisi, Ján Sirotka, Peter Batthyanyi, Karol Zajac, Vlado Húšťava, Mako Hindy, Bruno Sýkora, Roman Malovec, Ivo Ladižinsky, Braňo Astaloš, Edo Krajčir), sprevádzať týmto blokom nás bude TONY MOISES.

Tento rok okrem prestížnej plakety, rešpektu a ročného triumfu na scéne odide víťazná crew aj s víťaznym poukazom na viac než 500€ (cash&prizes).

Po hlavnom evente je pripravená JägerSession AFTERPARTY, bude sa konať v SQUARE-I v Bojniciach, ktorý sa nachádza rovno vedľa Kultúrneho centra, kde sa bude celý event konať. O zábavu sa počas večera až do rána okrem JAGERMEISTERA bude starať aj dvojica SHIMO a AwanMyLOVA. Pripravený bude aj welcomedrink. S páskou s Bboys session je vstup na afterparty FREE. Takže vidíme sa tam.

————————————————-

INFO pre bboys:

Registrácia tanečníkov na 3vs3 bboys battle a 1vs1 footwork battle je možná do 31.8.2011. Registračný formulár
Registrácia: 5€/tanečník

INFO pre média:

Žiadosť o akreditáciu je možné zasielať cez formulár na stránke

www.session.boty.sk

Peace, Love, Unity & Fun!

Otvorenie: 14.00 hod / Start: 15.00 hod / Vstup: 5,00 €

neboli nájdené žiadne obrázky

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.