Producenti dji gramofóny MPC a iné


Pri náhodnom surfovaní som narazil na tri fresh novinky týkajúce sa defacto rovnakej témy (nadpis je pa_kľúč). Mám rád tvorbu producentov aj djov. O to viac, keď sa prepoja v jeden celok. Tvorba hudby je veda. Niekedy som udivený čo všetko sa dá využiť pre tvorbu zvuku-hluku. Subjektivita hodnôt a kritériá kvality nie vždy idú spolu ruka v ruke. Čo pre jedného je hit, môže v druhom evokovať pocit „krvácania z uší“ a naopak. Spojenie true school je aktuálnou rapovou barličkou číslo jedna. Underground VS Mainstrem bla bla .. teší ma tvorba. Naprieč žánrami, kvalitami, avantgardami bla bla … prejdite o riadok nižšie.

Cruchot feat. Dj 3ck – No one

Skladba sa v nachádza na medzinárodnej kompilácii Eazy On The Cut 2 Mixed By Soulboy. Viac ako 80.minút dlhý mix, obsahujúci hudbu a skreče od viacerých zvučných mien je možné stiahnuť si zadarmo.

Cream.cz : DJ JSM vs Mňaga & Žďorp

Ak si pamätáš video, kde DJ Fatte pomocou MPC „doladil“ skladbu Kolej Yesterday od Michala Prokopa & Framus 5, zameraj svoje oko a ucho aj na DJa JSM. Svoju obľúbenú kapelu Mňaga & Žďorp a ich skladbu Zatím, vybral Pufaz pre tentokrát a mladý hráč z Hradce Králové s ňou čaroval. DJ JSM sa tvoreniu hudby (ak nepočítame hudobnú náuku, ktorú navštevoval od detstva) začal venovať v roku 2001. Djingu sa venuje od roku 2006.

Výbornou správou je, že sa DJ JSM a jeho MPC objaví na tohtoročnom Hip Hop Kempe, kde sa v sobotu od 17:00h uskutoční MPC Battle, za účasti DJ Fatte, Dubas … ak máš záujem sa zapojiť, napíš do soboty mail na info@cream.cz.

Tynikdy.cz : Sample Session

Projekt šestice „hudobníkov“ z nášho obľúbeného labelu TyNikdy, menovite: Fatte, Paulie Garand, Inphy, Kenny Rough, Dubas a FNTM. Každý urobil beat z vopred dohodnutej skladby, ktorú pretvoril podľa svojho najlepšieho uváženia. V prvom kole padol žreb na Man of Miracles od kapely Styx. Zásadnej US rockovej skupiny 70-80 rokov. Samplovali ju už napr. The Alchemist, či 14KT. Výsledok si vypočujte nižšie, kto sa stal vašim favoritom napíšte prípadne na našu fanpage. Prípadne si celý pack inštrumentov stiahnite TU

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.