Dokument Kupuj Originál


V novembri to budú dva roky čo funguje krásny projekt kupujoriginal.cz. V máji sme vás informovali o vzniku dokumentu s rovnakým názvom a uverejnili prvé ukážky z neho. Dnes vieme s radosťou oznámiť, že kompletný dokument bude mať svoju premiéru na tohtoročnom Hip Hop Kempe. Mimo neho by sa mal objaviť aj stánok, kde bude možné zakúpiť okrem rôzneho tovaru-produktov Kupuj Originál aj viaceré domáce nosiče. ArtAttack podporuje túto myšlienku a preto, vidíme sa na premiére.
_______________________________________________________________________________________________________

Projekt Kupuj Originál pripravil v rámci svojej akcie Detroit Rap v Prahe, ktorá sa uskutočnila 16.5.2010 v pražskom Lucerna Music Bare, punkový rýchlo dokument, kde zakladateľ tohto projektu DJ Pufaz vyspovedal ľudí ako Pio Squad , Wich, Indy, Lavor, Vladimír 518, BPM, Jay Diesel, DJ Nasty, Affro, ale taktiež napríklad programového riaditeľa českého rádia Spin či legendu tanečnej hudby Josefa Sedloňa.

Ďalej to boli Libor Lisý z vydavateľstva EMI a tiež Martin Krušina z O2 Stream Music. Ponúkame vám na úvod trailer (15 min), ktorý obsahuje iba niektorých respondentov. Podľa vyjadrení by mal byť vonku cca hodinový materiál. Do budúcna sú v pláne výpovede poslucháčov, zákazníkov, predavačov atď., ale taktiež téma výroby originálnych vecí (oblečenie, doplnky ai.) … Tešíme sa.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.