Bene & Beyuz – Nový život EP


Vraj to netrvalo ani týždeň. Na začiatku bol výlet do Viedne, potom jeden dostatočne blbý nápad a na konci mikroalbum – teda Ep – rapujúceho šušľajúceho intelektuála (ehm) a producenta, ktorého priradíte skôr k bláznivému Hafnerovi.

Z trošku nesúrodej zmesky vzniklo ipíčko, pri ktorom síce cítiť šitie horúcou ihlou, ale napokon, ono to nie je ani album, ani za tento krátky crate diggerský výlet nezaplatíte. A počúva sa to dobre. „Som jej sľúbil, že na prvé rande jej kúpim snár / len preto, aby som dnes nespal sám.“

Takých je vlastne týchto deväť (alebo osem) skladieb. Len jedna je dostatočne dlhá na klasický track, ale vonkoncom to nevadí. Ostatné v podstate jestvujú len preto, že sú. Ale nemyslím tým, že sú zbytočné. Skôr, že takýto projekt zvykne vzniknúť z pretlaku nápadov, ktoré neviete umiestniť. Dať ich von vo forme mp3 považujem za tú lepšiu alternatívu.

Ak máte radi Beneho a jeho rýmované vrstvenie obrazov, bude sa vám to páčiť. Mne napríklad áno. Stiahnuť si to môžete TU

Pozrite si MySpace stránku Modré hory

Pozrite si MySpace stránku Beyuz

Tracklist k inet release Nový život Ep (Hustle & Fitness – 2009)

1. Intro
2. Nový život
3. Zdvihni majk
4. Víkend a prítmie
5. Skit
6. Únos Európy
7. Sirény z Titanu feat. DJ Spinhandz
8. Víkend a prítmie (Remix)
9. Outro

(Hustle & Fitness – 2009)

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *