BEBOP´S DOING PARTY AGAIN VOL.5


Celodenná akcia, ktorá vznikla s úmyslom prepojiť slovenskú a maďarskú hip hopovú kultúru, zviditeľniť všetky jej elementy a popritom podporiť aj menej známe skupiny, projekty začala už od 10 hodiny rannej Graffiti jamom pri starom kúpalisku.

Pri príležitosti mini jubilea, alebo 5. ročníka obľúbeného Štúrovského letného žúru Bebop´s doing a party again si usporiadatelia pripravili na 12.8.2006 skutočne zaujímavého hosťa.

Headlinerom večera bola legenda Az Idő Urai , ktorá vyše 10 rokov tvorí a udáva smer maďarského hip hopu. Partia ľudí, ktorá pod hlavičkou Kriminal Beats vydáva albumy, mixtape-y (napr. Bankos – Rapmotel, DJ KoolKasko – The Draft mixtape, Face és Zsola – Faktorlabor, Bankos Norba – Minden lében két kanál), graffiti časopis Sick Bussines, známa aj z výberoviek East Side Unia, alebo inak, pre writerov fame-ová budapeštianska PNC crew.

Ďalej sa majkov chytili Ušo A.K.O. Lord Z, Invázia, Butik, beatboxer MC Laren, spoza gramcov nakladali KoolKasko, Lari, Miko, Oops a svoj B-Boy style predviedli Outsiders…

Fotky: Kronyk, Riči, Danny, Yune, KeyodicK

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.