RENDEZ JAM 2011 – BAKIHO MEMORIÁL


sa blíži, najvyšší čas na podrobnejšie info a zopár organizačných vecí ohľadom Streetbalového turnaja, bboy battlu a iných dôležitých vecí. Poďme teda pekne po poriadku.

Streetball: Do turnaja je možné zaregistrovať sa prostredníctvom e-mailovej adresy rendezjam@gmail.com (do predmetu uveďte registrácia streetball ), alebo priamo v deň akcie v čase od 08:00 do 09:45 na pľaci pri tabuliach, začiatok je naplánovaný na 10:00. Štartovné sme tento rok okresali na prijateľných 10€, prvé miesto čaká okrem vecných cien od NIKE, BALLERS, poukážky od SPORTLINE aj 100€ bankovečka. Oživenie turnaja prinesie nasadenie Vecovho dreamtímu medzi naj 8 tímov, uvidíme ako ďaleko sa prepracujú. Turnaj štartuje klasicky o 10:00. Samozrejme nemôže chýbať slam dunk a trojky rovnako o nejakú tú vecnú cenu od BALLERS a pár eúr. Počas celého turnaja vás bude usmerňovať Rocky.

Bboy battle: Počas celého dňa si pri tanečných bitkách každý príde na svoje, či už to budú diváci alebo tanečníci. Nebude núdza o emóciou nabité súboje v ktorých pôjde nielen o peňažné a vecné ceny ale hlavne o rešpekt. Registrácia prebieha prostredníctvom e-mailovej adresy rendezjam@gmail.com ( do predmetu uveďte registrácia bboy ) alebo priamo v deň akcie v čase od 10:00 do 12:00, začiatok battlov je naplánovaný na 12:15. Máte možnosť prihlásiť sa na 3 vs 3, kde je zápisné na skupinu 10 eur, plus tento rok sme ako novinku zaradili aj 1 vs 1 top rock battle, bez zápisného. Ceny pre víťazov kategórie 3 vs 3 sú 1OO eur v hotovosti, vecné ceny od thebboyspot.eu a darčekové poukážky na nákup v internetovom shope Motionstyle.sk, Pre víťaza Top rock battle-u sú pripravené tenisky converse podľa vlastného výberu do 60 eur od Freshbin.sk . Poďme si teda predstaviť koho všetkého tento rok uvidíte. Battle bude spíkovať Osťo z Breakfans, porota bude zložená z mien ako Bboy Eti Enne (The Best, Trnava), Bboy Don Tias (Stred Crew, Zvolen) a Bboy SamFopaa (Superheroes, Handlová), do tanca zahrá Dj Metys (Gramo Rokkaz, Bratislava)

Graffiti jam: K dispozícii bude už tradične umelá stena, kde sú vítaný všetci writeri, na hlavnej stene sa po dlhých rokoch spoločne predvedú mená ako OKER,WOLF, ULMO, RACK, EMIR, BIZAR, téma bude tento rok Oldschool vs. Newschool slovenskej scény, takže bude sa na čo pozerať a uvidíme kto to komu natrie.

Okrem už zabehnutých aktivít sa tento rok vracia na jam aj vodný futbálek, kde sa môžete počas celého dňa schladiť a vybiť všetku energiu. Pribudnú nám aj HandMade minimarket mladých nadaných dizajnérov a dizajnériek – stánky s oblečením, konkrétne PEK-tričká dámske pánske s potlačou, RETART – peňaženky (http://www.retart.sk/), MENU, KEXE- to bude oblečenie potlačená pánske košele, tričká, dámske tričká ,šaty, sukne a tašky a HANZI – oblečenie s potlačou pánske dámske tielka, doplnky. V areáli nemôže chýbať bufet a samozrejme toalety, takže o všetko je už tradične postarané. Nemôžeme zabudnúť na after party, ktorá štartuje o 20:00 vo VinoVeritas na Rendezi, o skvelú náladu sa postarajú Dj Škrupo a Dj SaTo.

Takže toľko, registrujete, trénujte, sledujte info na www.rendezjam.sk, stretneme sa na ihrisku, samozrejme aj s Vecom už 25.06.2011 na Rendez Jame…

Harmonogram 2011:
8:30-9:45 registrácia BBal
10:00 štart streetball
10:00-12:00 registrácia BBoy
12:15 štart bboy
13:30-14:30 Slam dunk & Trojky
15:00 finále bboy
16:30 finále bbal
20:00 after Vino Veritas Dj Škrupo, Dj SaTo

10:00-18:00 vodný futbal

no images were found


_______________________________________________________________________________________________________

Graffity, Streetball, Bboiyng a do toho dj-ské sety a skreče po celý deň? A toto všetko na jedinom mieste ? Áno na Rendez Jam-e 2011 – Bakiho memoriál môžeš toto všetko a mnoho iného zažiť a vidieť na vlastné oči. Stačí, ak sa dostavíš 25.júna na ihrisko Sklabinská, ktoré sa nachádza  v Bratislavskej časti Rača – Východné. Začíname 10:00 a končíme až pri západe slnka. Jediné čo budeš potrebovať bude akurát opaľovací krém. Graffity jam sa tento rok  ponesie v znamení  OLDSCHOOL vs  NEWSCHOOL, kde môžeš sledovať ako svoje umenie predvádzajú ostrielaní writeri z Bratislavy a okolia.

Už tretí ročník bboy battlu 3 vs 3 zo sebou tradične prinesie zaujímavé tanečné kreácie od bboys, ktorí sa pobijú o peňažné a vecné ceny. Ako bonus pribudol top rock battle 1 vs 1 o tenisky. Gradovať battles bude najdlhší v hre Osťo. Porotu si predstavíme nabudúce. Do tanca budú počas celého dňa hrať hneď tri dj-ské esá zo stajne Gramo Rokkaz. Konkrétne notoricky známy Dj Metys, Dj Miko a Dj L-Kama.

Streetbal štartuje úderom desiatej hodiny, hrať sa bude o peňažné a vecné ceny. Ako bonus tento rok nasadzujeme medzi osem najdravejších tímov exkluzívny VIP tým, jeho zloženie ako aj ďalšie organizačné veci okolo streetbalu si napíšeme už čoskoro. Finančnú situáciu si môžeš vylepšiť aj ak budeš neprekonateľne zakončievať  v slam dunku či v trojkovom hode.

Ďalej sú pripravené iné sprievodné atrakcie ako sú vodný futbal, handmade market a iné zaujímavé prekvapenia. Dojdi na akciu jedinú svojho druhu v Bratislave a okolí. Vraciame kultúru tam kde vznikla – na ulicu. A celá táto paráda ťa nebude nič stáť, pretože vstup je ZADARMO.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.