ODKAZ / DELINQUENT HABITS


Hombre áno…. nepršalo. Dobre si počul chlapče a preto si nemal zostať doma alebo si dať špatné bonečko, z ktorého ťa bolí hrdlo a potom kašleš na všetko. Dievčatá nechcem uraziť tak prejdime radšej k samotnej akcii. Konala sa pod hradom medzi múrmi Vodnej veže. Priestor bol vybratý vskutku jedinečne, neviem ako ty ale ja v lete uprednostňujem open air formu hudobného zážitku. Určite každý kukol lineup a počasie, ale v ten deň to bolo všetko inak.

Celé to začal sám otec Vec, za chrbtom dj Roman Zámožný a pred sebou vystúpenie nadýchané esenciou „odkrú_húlených“ rokov s peckami starými i novými. Po ňom avizovaná „hájedna“ nenastúpila a tak na pódium nabehol Miky Mo s homiem Molochom. Jeho vystúpenie som moc nesledoval, pretože na bare bol najväčší hluk. Napokon „hájedna“ vystúpila a dala štandart. Ale prejdime k headlinerovi. Amigos začali rozlievať tequillu zhruba o polnoci a zvuky mexickej trúbky a presného scratchu sa rozlievali do pohárov a našich uší vcelku dlhý čas.

Myslím, že tým v prvých dvoch radoch stačilo kúpiť si brzdu a burinu a mali by ošéfované 🙂 Delinquenti predviedli skutočne skoro všetko z ich repertoáru, mohli sme počuť rap či v anglickom tak aj v španielskom vydaní. Zazneli aj nejaké freestyle.y, bola show s tequillou a vôbec bolo cítiť, že sa Locos u nás veľmi dobre zabávajú a publikum je vďačné.

Záverom chcem dodať, že akcia sa po všetkých stránkach vydarila len ta účasť nenaplnila asi očakávania. Nabudúce … 🙂

Foto: Achberger.info, Baran, Text: Šimi

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *