BATTLE OF THE YEAR – SLOVAKIA 2003


Prvý historický ročník najväčšej bboys žúrky Battle of the year – Slovakia 2003 máme definitívne za sebou. Išlo o národné postupové kolo na B.O.T.Y. Eastern Europe. V pamäti ostali už iba spomienky na kvalitné bitky a triky jednotlivých crews a škandál okolo vystúpenia Helica na tejto akcii. Poznáme víťazov, poznáme porazených a tak sa pripravujme na ročník budúci…

Po jednaní s hlavnou kanceláriou Battle Of The Year a Thomasom v Nemecku a následne aj z ľudmi z Poľska máme tu česť Vám všetkým oznámiť, že sa tento rok po prvý krát v histórií uskutočnil Battle Of The Year Slovakia. Akcia sa konala v športovej hale v Handlovej. Medzi súťažnými crews samozrejme nechýbala ani špička slovenského bboyingu (Quassit X-boyz, Stylique, BreakFans, Stred…). V priebehu akcie sa na pódiu okrem bboys predstavila aj kapela zo severnej časti Slovenska Severná Strana (Žilina).

Tancovalo sa na rozlohou dostatočne veľkom pódiu, ktoré bolo pokryté linoleom alebo sololitom. O hudobný doprovod počas battle o 1. a 3.miesto sa postaral DJ Cut Dem (Praha). Celou akciou sprevádzal L. Strike. Po skončení súťaže sa konala AfterParty v klube Aréna, kde sa spoza gramofónov predstavili ešte raz dji Cut Dem (Praha) a K.I.P. (Košice).

 A ako to celé dopadlo:

4.miesto – Ex-breakers

3.miesto – BreakFans

2.miesto – Stred

1.miesto – Quassit X-boyz

best show – Quassit X-boyz

 víťazom gratulujeme

Keďže Quassit X-boyz si svoju účasť na BOTY Eastern Europe 2003 zabezpečil už minulý rok, tým že vyhral BOTY Easten Europe 2002, do susedného Poľska na BOTY Eastern Europe 2003 postupuje aj Stred zo Zvolena a BreakFans z Prievidze. My však už dnes poznáme výsledky Battle of the year – Eastern Europe 2003, ktoré hovoria jasnou rečou o tom, že slovenská crew Quassit X Boys obhájila vo finálovej bitke s poliakmi Stylowa Spolka Spolem svoje prvenstvo a postupuje po roku opäť na BATTLE OF THE YEAR 2003 !!!

Všetky ostatné potrebné info sa dozviete na oficiálnej stránke BOTY Slovakia www.boty.sk

 

Fotky: ZUZA a Dick, Text: Fonky

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *