VYPOČUJ SI NOVÚ RÁDIO SHOW A PRÍJMI #CVENG


Máš cveng? Nemáš. Skvelá správa je však to, že jediná vec, ktorú musíš spraviť preto, aby si cveng mal/a, je tento cveng prijať! No a „Príjmi #cveng“ je aj názov novej rádio show, ktorú ste si mohli premiérovo vypočuť tento piatok 02. 05. 2014 o 22:00 hodine na Rádiu SiTy.

O čo vlastne ide?

Prípravu na piatočný bašável sa Vám budú snažiť spríjemniť traja hráči, menovite Škrupo, Lachimes a Joe Trendy, ktorí majú pre Vás pripravené rôzne rubriky, z ktorých spomenieme napríklad „Návraty“, veľa hovoriaci názov „Útok na bulvár“, kde sa servítky pred ústa nedávajú. Alebo počúvaš slovenský rap a ucho Ti krváca, keď počúvaš tie texty? Presne pre toto je tu rubrika „Lyrickí akrobati“. Rád/rada dávaš ako status na svoju sociálnu sieť nejaký múdry citát o láske a podobné nezmysly? Tak „PraUda týždňa“ nemôže Tvoje ucho minúť. Ďalej by ste sa mal tešiť na rôznych hostí, v prvej časti sa predstavil Bekim spolu so Šulem, takže o nudu sa nejednalo.

A ak v piatok máš sofiinu voľbu, a nevieš si vybrať, kde sa ísť zabaviť, tak chalani Ti určite pomôžu. Jedine, že by nie.

Podstatou celej show je teda ľudí dobre naladiť, rozosmiať a možno aj niečo nové ich priučiť, ale to naozaj len možno.

Long story short, každý druhý piatok (prvý piatok premiéra, druhý repríza) počúvaj Rádio SiTy o 22:00 hodine a príjmi #cveng!

A ak si aj na to lenivý/á, určite si môžeš vždy po premiére vypočuť záznam na internete, tak ako je tomu aj teraz pod článkom. A tak budeš pekný/á.

Pre viac informácií, sleduj aj fanpage na facebooku. Ahojmoj.

Prijmi cveng 02.05. – host Bekim by Prijmi #Cveng on Mixcloud

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.